2733
2739
عنوان

چرا دخترای زشت انقدر خوش شانسن 😭

| مشاهده متن کامل بحث + 3798 بازدید | 171 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اتفاقا برعکس.به خوشگلی و زشتی نیست دخترای بی ادب و بی تربیت بهترین شوهرا رو دارن و بیشترین احترامو پ ...

احترامی که از روی ترس و اجبار باشه پشیزی ارزش نداره اینقدر خودتون رو گول نزنید

بعدشم، بر فرض که همه احترامها و ثروتها و همه چی مال یه آدم بی ادب شد، که چی؟ تهش چی؟ مگه زندگی میکنیم که بقیه جلومون خم و راست بشن؟

زندگی خیلی مقدس از و ارزشمند تر از این چیزهاست و واقعا این نگاه به زندگی فقط خود ادمو عذاب میده!

تاپیک شروع نماز داریم برای دوستانی که میخوان نماز خوندن رو شروع کنن، آموزش نماز هم گذاشتیم، اگه میخواید شروع کنید یا علی(ع) بگید و بیاید تاپیک شروع نماز در مسیر باران. یقین داشته باشید اگه این متن رو دارید میخونید، دعوت شده حضرت زهرا(س) هستید💚 حضرت زهرا(س) میتوانست در قضیه مسکین و یتیم و اسیر بگوید که بروید مسجد پیغمبر! خوب حکومت اسلامی است و باید انجام بدهد. نه، وظیفه حکومت، وظیفه جامعه را نفی نمیکند. انسانها در جامعه موظفند که به یکدیگر کمک بکنند. هم کمک مالی هم کمک فکری هم کمک آبرویی. این درس فاطمی است، این معرفت فاطمی است. رهبر انقلاب اسلامی.  عشق❤یک زینب و هفتاد و دو سر میخواهد...بچه بازیست مگر عشق جگر میخواهد❤اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه والنصر🍀
دقیقا  چون کسی زیباست دلیل نمیشه که زندگی تا ابد همون طوری میشه که میخواد اصل بر شخصیت و اخلا ...

ددقیقاااااا  عزیزم 

این بمن ثابت شده سالها پیش ک  آدما نون قلبشون رو میخورن 

ن زیبایی اندام و صورت 

ولی هنوز هستن ادمایی ک فک میکنن کسی ک صورت زیبایی داره دنیا و زندگیش هم اکی میشه خیلی عجیبه

گذشتم  از گذشته ای ک گذششت

والا هر روز تو همین سایت حداقل یه تاپیک میزنن که چون زشتیم ، بدبختیم و مجرد موندیم و کل دنیا مال خوشگلاس  این حرفا ، حالا شما هم برعکسش رو میگی . 😐😐😐😐

در کل به نظرم هر کسی خودش رو میبینه ، اگه به نظرش زشت باشه ، میگه چون زشتم این مشکل و دارم و همه خوشی ها مال قشنگاس ، اگه خوشگل باشه هم میگه زشتا شانس دارن در حالی که همه مشکلات خودشون رو دارن 

وقتی یه بچه داره راه رفتن رو یاد میگیره و دائم زمین می خوره ، هیچ وقت با خودش نمیگه که شاید من برای اینکار ساخته نشدم
منم همینطورم  دخترصاخب خونه مون انقد پولداره هم باباش هم شوهرش کلی طلا واسه زایمانش خرید سزاری ...

منم همینم بخدا از بچگی چه تو مدرسه چ باشگاه چ همه جااز خوشکلی و خوشتیپم تعریف میکردن تهش گیر یک زندگی گند اوفتادم اینم بگم اگه به پدر پولداره بابای منم پولداره ولی شوهرم با همه این وجود یک عوضی از کار در اومد دست به هرکاری من میزنم اصلا خراب میشه نمیدونم چخبره اصلا خسته شدم از بختم بعد همه اونایی ک تو فامیلمون واقعا قیافه ندارن که من نمگفتم بقبه میگفتن کی اینارو بگیره الان بهترین شوهرارو دارن دگ نمدنم چجوریه 

نازجولیم تعلیق شدم 🤦‍♀️کاربری جدیدمه 🦋😊 نگم که دیگه آقایون درخواست ندن 🤦‍♀️💩 🚫 متاهل 💫🫂 فاقد حوصله 🚫😆👋
2740
اینم عدالته قرار نیست همه خوشیها برای خوشگلا باشه منم بیشتر زشتا رو دیدم، شدهرای عااااالی دا ...

افرین

اونایی که خوشگل یا پدر زیبا بود یا مادر یه لطف خدا بود بهشون

دلیلی نداره اونایی گه زشت و معمولین تا ابد بدبخت باشن که

عدالت الهی کجا رفته که خدا اینجا براشون جبران میکنه

کورد از سنندج
در صد بالایی پسرا موقع ازدواج معیاراشون عاقلانه میشه نه از رو هوس! خانوادار ..یا شاغل یا مهربون و ب ...

آفرین گلم اصل داستان رو گفتین 

پسرا موقع ازدواج میرن سراغ گلای دست نخورده و سالم از نظر فکری

گذشتم  از گذشته ای ک گذششت

یادمه یه تاپیکی بود استارتر تاپیک ادعا داشت خیلی خوش قلب و مهربونه و پولدار ولی زندگی خوبی نداره ولی دختر بدبختا(دختراییکه تو خونه پدریشون زندگی معمولی یا فقیرانه داشتن)خیلی خشبختن و حق اینو خوردن🤪دقیقا خوش قلبیش از لفظ دختر بدبختا گفتنش و حسادتش مشخص بود...

واقعا حس کردم یه جوری شبیه این تاپیک بود

ولی جنگ حق هیچ بچه ای نیست💔گرسنگی حق هیچ بچه ای نیست💔گلوله حق هیچ بچه ای نیست💔درد حق هیچ بچه ای نیست💔فقر حق هیچ بچه ای نیست💔تا ابد مرگ بر اسرائیل🇵🇸
من همکلاسیم سبزه لاغر استخونی چهره هم معمولی ولی ادا و کلاس اطوار درحد شاهزاده ماداگاسکار اینارو هیچ ...

منم نمونشو تو فامیل داشتیم 

دخترداییم بخدا انقد لاغریش مثل ماکارانیه ....بددهن ..چهرش مثل کشورهمسایه که الان توکشورمونن

بخدا یه شوهری کرد دهن پرکن .پسره کارمندبانک.پولدار .بااخلاق 

مافکرمیکردیم هیچ کس نمیگیرتش ..بگیرنشم نگهش نمیدارن..ولی یه ادا اطوارایی داره که بیاوببین .‌اقوام شوهرم باهمین اداها رو به انگشتش میچرخونه 

این هزارمین اکانتمه ،تازه وارد نیستم انقد پرروام هربار که اکانتم میترکه،باز میام 😁👊
2706