2733
2734
عنوان

مقدس کردن پدر و مادر ممنوع⛔🛑😑

2367 بازدید | 142 پست

منظورم بی احترامی کردن نیست ولی بیاین به این  کلیشه های قدیمی که پدر و مادرت هربلایی سرت اوردن تو هیچی نگو!هرچی بهت گفتن بگو چشم!پایان بدیم.همه پدر مادرا خوب نیستن حالا یا از سر نااگاهی یا اسیب هایی که خودشون تو بچگی دیدن یا هرچیز دیگه ای باید قبول کنیم همه پدرمادرا مقدس نیستن.یه سری هاشون معتادن.یه سری هاشون مسئولیت پذیر نیست بچه و ول میکنن هزینه هاشو نمیدن محبت نمیکنن دختر و زود شوهر میدن که ازسرشون باز بشه.پسر و از سن کم میفرستن سرکار و پولاشو میگیرن.تو زندگی دختر و داماد یا عروس و پسرشون دخالت میکنن و باعث اختلاف میشن.از بچه هاشون سواستفاده مالی و عاطفی میکنن یا از نداری مینالن یا خودشون و میزنن به مریضی و عذاب وجدان میدن به بچه .

ولی دم اون پدر و مادرایی که همه جوره پشت بچه شون هستن گرم اگه خانواده خوب دارین قدرشو بدونین ولی بازم بچه مدیون خانواده ش نیست چون به خواست خودش به این دنیا نیومده!عصای پیری اونا نیست چون خودشم زندگی مستقل و هدف های خودشو داره .کسی که ازدواج میکنه الویتش باید خانواده ای که ساخته باشه نه خانواده ای که دنیا اومده.دختر و پسرشم فرق نداره.چقدر تو همین سایت میبینیم بابت دخالت خاتواده ها و پسرای بچه ننه زندگیشون ناراحتی افتاده.

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی با قرآن مخالفی؟

جنین از بدو تشکیل، انسانه...چی باعث شده فکر کنید یک تکه گوشته و جزئی از بدن مادر؟ فقط یک مدت احتیاج داره به تنها پناهگاهش تا سریع مراحل تکامل رو طی کنه...همونطور که نوزاد احتیاج به نگهداری داره...دستتون رو به خون فرزندتون آلوده نکنید! هیچکس از آینده خبر نداره، با چه تضمینی، حق حیات به فرزندتون نمیدید، شاید اون نجات دهنده تعداد زیادی از انسانها باشه...با وجود هر نوع سختی که در زندگی وجود داره! چرا این جنین نرفته در شکم مادری که سالهاست ناباروره، اما تدبیر امر الهی اونو گذاشته در شکم شما؟
2728

خدا در قرآن پدر و مادرو حتی اگر کافر یا بدکار باشن مقدس میکنه حالا ۴ تا احمق این حرف هارو ویدئو میگیرن پخش میکنن و ۴ تا ساده هم باور میکنن

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2738
خدا در قرآن پدر و مادرو حتی اگر کافر یا بدکار باشن مقدس میکنه حالا ۴ تا احمق این حرف هارو ویدئو میگی ...

😑

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌

بله ارزش خانواده خیلی بالاست ولی نه هر خانواده ای  

البته اینم بگم اون پسرای بچه ننه که میگی خودشون تصورشون این نیست که پدر و مادرشون خوب نیستن بلکه فکر میکنن فکرشون درسته و خیر و صلاحشونو میخوان و پدر و مادرشونو میذارن تو دسته خانواده های خیرخواه برای همین با این حرفا توجیه نمیشن 

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی

ببین این درستهکاملا موافقم با حرفات 

ولی بیایم بپذیریم گاهی بچه ها مخصوصا نسل جدیدم پر توقع شدن و خیلی اوقات میبینم بیرحمن 

مثلا انتظار داره پدر براش ماشین انچنانی بخره خب پدر بینوا وقتی نداره نمیتونه سر پیری تا خرخره بره تو بدهی که 

یا شنیدم یکی میگفت خو خونه شو بفروشه ماشین بخره برام مگه بعد مرگ خونه برای خودم نیست غلطکردن زاییدن اصلا

همینقدر بی منطق بی رحم 

بعد همینا خیلی اوقات میان اینجا به فحش میکشن پدر مادر بینوا رو 

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
2706