2733
2734

فامیل مادریم به شوهرم خیلی توهین میکنن حتی به من 

و اینکه مادرمم طرفدار اوناست 

احساس میکنم اونا از قصد دارن زندگی منو خراب میکنن چون از اولم میگفتن من لیاقت زندگیمو ندارم 🙂

امروز جلو مامانم گفتن تو الان باید زن یه زباله جمع کن باشی (توهین نشه البته) قیافه داری مردارو جمع میکنی وگرنه الان ترشیده بودی این حرفارو با شوخی و مسخره زدن بهم 

مامانم هیچی نگفت منم جوابشونو دادم ولی سعی کردم بی احترامی نشه بعد که رفتم خونه مامانمینا مامانم خیلی سرد باهام حرف زد و بعد گفت تقصیر خودت بوده آخه من موندم من و شوهرم چیکارشون داریم که به ما گیر دادن 

حتی مامانم طرفداری دوماد خالمو گرفت که به شوهرم پس گردنی زده,🙂دلم گرفته من جز اونا کسیو ندارم قطع ارتباط کنم کجا برم بعدش🙂

فقط 43 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 تیکر بارداری نیست دوستان تیکر اهدافمه 😊بعضی آدما فقط به لطف اینکه قتل غیر قانونیه تا الان زنده موندن!                                                A🤍M.         ❤️‌‌  Vali hal man bâ to khob Misha!❤️

والا با این تعریفایی که کردی 

کلا باید قطع رابطه کنی 

تنهایی بهتر از این دسته قماشه 

🌶پريشاني من از اين نيست كه به من دروغ گفته اي، از اين آشفته ام كه ديگر نمي توانم تو را باور كنم.
والا با این تعریفایی که کردی  کلا باید قطع رابطه کنی  تنهایی بهتر از این دسته قماشه  ...

دیگه نمیرم اونجا باور کن اینا جزیی از کارای کوچیکشونه 🙂خسته شدم دیگه 

فقط 43 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 تیکر بارداری نیست دوستان تیکر اهدافمه 😊بعضی آدما فقط به لطف اینکه قتل غیر قانونیه تا الان زنده موندن!                                                A🤍M.         ❤️‌‌  Vali hal man bâ to khob Misha!❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دیگه نمیرم اونجا باور کن اینا جزیی از کارای کوچیکشونه 🙂خسته شدم دیگه 

اره نرو اصن 

چرا باید جایی بری که شخصیتتونو خورد کن 

بی محلی کن کلا 

تا خودشون به التماس بیوفتن دنبالت

🌶پريشاني من از اين نيست كه به من دروغ گفته اي، از اين آشفته ام كه ديگر نمي توانم تو را باور كنم.
2731