2733
2739
به تو متفورمین ندادن؟ به من روزی سه تا متفورمین داد بعد گفت تو لاغری هم تاثیر میذاره ویتامین دی چن ...

نه من متفورمین ندادن من خودم 60 کیلو بودم وزنم خوب بود ولی با این قرصا هر کی میبینه میگه خیلی لاغر شدی

1000 روزی یکی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من دکتر زنان بدترم کرد ، چاق ترم کرد ، دکتر غدد خوبم کرد من تنبلیم افتضاح بود تو خواب هم نمی دیدم با ...

من مجردم زیاد برام بچه دار شدن مهم نیست من قبل اینکه دکتر برم همه میگفتن چرا سیاه شدی هر روز داشتم اصلاح میکردم الان راحت شدم

من مجردم زیاد برام بچه دار شدن مهم نیست من قبل اینکه دکتر برم همه میگفتن چرا سیاه شدی هر روز داشتم ا ...

منم همه دکتر هارو تو مجردیم میرفتم منم فقط واسه پریود شدن و ریزش مو هام میرفتم دیگه تا عقد کردم حامله شدم 😂😂

منم همه دکتر هارو تو مجردیم میرفتم منم فقط واسه پریود شدن و ریزش مو هام میرفتم دیگه تا عقد کردم حامل ...

من فکر می کنم ازدواج هم بکنم بچه نخوام من میدونی وقتی عادت میشدم دردم وحشتناک بود میخوام راحت بشم فقط 

2740
2706