2733
2739
عنوان

خونم خیلی داغونه با اینکه تازه عروسم😣

| مشاهده متن کامل بحث + 736 بازدید | 40 پست
دقیقا منم برام پیش اومد میفهمم چی میگی

اوهوم خیلی بده میدونی حوصلم نمیکشه انگیزه ندارم همش میگم برا کی تمیز کنم چرا تمیز کنم همش ناراحتم تو دلم

خدایا شکرت میدونم منو ب همه آرزوهام میرسونی🤩😘

برنامه ریزی کن عزیزم .یه برنامه مکتوب بنویس.مثلا وقت تعیبن کن چه روزی چه ساعتی میخوای چه کاری انجام بدی .مثلا هفته ای دوبار مثلا دوشنبه و چهارشنبه بعداز ظهر ساعت ۴ تا ۴ونیم طی کشیدن.مثلا یکم های هر ماه یخچال تمیز کردن .ببین نیاز خونت چطوریه یکی هفته ای یه بار جارو و طی میکشه من هر روز نیاز خونمه.بزن به در یخچال و خودتو مجبور کن انجامشون بدی.به خودت سخت بگیر و جدی باش .مثلا روزی دوساعت وقت بزار برای کارهای خونت یا بیشتر.هر کاری رو همون موقع خودتو مجبور کن انجام بدی که کارات نمونه. بیست و یک ذوز اینطور باشه میشه عادت همیشگیت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
هم تنبلم حوصلم نمیکشه 

البته منم هم تنبلم هم حوصلم نمیشه اما خب مجبورم کارامو بکنم.ولی فرز و زرنگ نیستم.نمیتونم سریع کار کنم آروم و آهسته کارامو میکنم البته شاغلم بچه مدرسه ای دارم زیاد مهمون دارم و با مامانم و مادرشوهرم و کلا خانواده دکتراشو میبرم عملی ،بیمارستانی باشه مراقبت میکنم... سعی میکنم از خونمم عقب نیفتم

خوش به حال اونایی که زرنگی و مرتبی و فرزی تو خونشونه نه مثل من که خودمو مجبور میکنم انجامشون بدم. شخصیتم شلخته هست.مجبور میشم همش در حال کار کردن باشم .یه وقتایی خودم شاکی میشم هی میریزیم هی جمع میکنم و هی تکرار😄

خوش به حال اونایی که زرنگی و مرتبی و فرزی تو خونشونه نه مثل من که خودمو مجبور میکنم انجامشون بدم. شخ ...

میشه لطفا لطفا تاپیک دزدی رو گزارش بزنید دارم شناسایی میشم هرکی زد لایک کنه براتون کلی دعا میکنم

2740

منم قبلا چون درس میخوندنم باشگاه سر کار میرفتم همیشه خدا خونم بهم ریخته بود درواقع وقت نمیکردم جمعش کنم  از وقتی بچم دنیا امده همه چیو صبا که میخوابه سریع جمع میکنم تازه میبینم تمیزی خونه چه حسیه قبلا همیشه استرس خونمو داشتم نکنه مهمون بیاد و فلان الان خیالم راحته قبل بیرون رفتن اینا نمیزارم ی لیوان تو سینک بمونه

پسر قشنگم با امدنت زندگی مامان رنگ و بوی بهشت گرفت🩵

منم ب کار تو خونه تنبلم 

یعنی یکمم کلا بی انرژیم انگار خسته ام همیشه 

انقد دوس دارم همیشه همه جا برق بزنه 

یهو کولاک میکنم کل خونرو برق میندازم 

ازون طرف ۱۰ روز ولش میکنم فقط در حد واجبات جمع میکنم 

شما ک غریبه نیستین من هر شب دارم مچ خودمو در حال غصه خوردن برای چیزی ک هزار بار گفتم فراموش کردم میگیرم 🥲🖤
میشه لطفا لطفا تاپیک دزدی رو گزارش بزنید دارم شناسایی میشم هرکی زد لایک کنه براتون کلی دعا میکنم

دو تا تایپیک دزدی داری،کدومشو و اینکه تا حالا این کارو نکردم چطوری انجام بدم؟توهم تایپیک شوهرم دوسم نداره رو برام گزارش بزن لطفا

وااااا ما با بچه کوچیک خونمون برق میزنه یه ذره دست بجونبون . زرنگ و فرز باش

چجوری با بچه کوچیک میرسی کاراتو انجام بدی

دو مورد از بیهوده ترین احساسات: غصه خوردن برای اتفاقی که افتاده است و نگران اتفاقی که احتمال دارد و در آینده روی دهد𖠌☕︎
2706