2733
2739
عنوان

کی اینجا انشاش خیلی خوبه

102 بازدید | 18 پست

میشه به من کمک کنه موضوع طاووس و کلاغ می‌خوام ادبی باشه که تفاوت هاشون رو بگم هم ظاهری هم باطنی خودم خیلی سعی کردم نوشتم اون هفته اما معلممون مارو نویسنده فرض کرده همه گفتن خیلی خوب بود بم ۱۲ داد اعصابم خورد کرده وسط این همه امتحان دیگه با این نمیتونم سر و کله بزنم

بنویس دوتا پرنده سیاه بودن

یکیش مغرور

اون یکی مهربون و متواضع

اون مغروره زیباییو انتخاب کرد و تو باغ وحش اسیر شد

مهربونه رنگ سیاهو انتخاب کرد و چون خیلی جلب توجه نکرد

ازادو رهاس و تو طبیعته

جز اسی کسی پست منو ریپ نزنه .نظر شخصیمه.چرا باید درمورد نظر شخصیم به شما جواب بدم
بنویس دوتا پرنده سیاه بودن یکیش مغرور اون یکی مهربون و متواضع اون مغروره زیباییو انتخاب کرد و تو ...

زیبا میشه طاووس

کلاغ سیاه

جز اسی کسی پست منو ریپ نزنه .نظر شخصیمه.چرا باید درمورد نظر شخصیم به شما جواب بدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه لحظه واستا بهت بگم

کودکان بهزیستی حق زندگی دارند و آنها سزاور چنین حقی هستند به امید روزی که دیگر در بهزیستی کودکی نباشد💔🥲🌻 دقایقی در زندگی هست که دلت برای کسی آن قدر تنگ می شود که می خواهی او را از رویاهایت بیرون بکشیو در دنیای واقعی بغلش کنی... 🫂🫂💔
2731

اینکارو کن یه برگه بردار اسم موضوع رو توش بنویس

بعد زیرش چندتا دایره بزرگ بکش، بعد توش موضوعاتی که میشه به این موضوعت ربط داد رو بنویس

مثلا مینویسی بهار بعد توی دایره هاش مینویسی، نوروز، زیبا شدن طبیعت، میوه ها

اینجوری، بستگی به موضوع خودت داره

بعد موضوع هارو به هم ربط میدی و مینویسی 

خیلی به انشا کمک میکنه

یه داستان بود که کلاغه حسرت میخوره به طاووس که چقدر طاووس قشنگه و چه پر هایی داره و اینا

بعد میگه که طاووس هم به پاهاش نگاه می کنه که چقدر پاهای زشتی داره 

طاووس را به نقش و نگاری که هست خلق

تحسین کنند و او خجل از پای زشت خویش

تو این بین که کلاغ حسرت زندگی طاووس رو میخوره میتونی تفاوت هاشون رو در قالب فکر کلاغ بگی 

بعد نتیجه هم اینکه ما ممکنه خیلی زیبایی هایی داشته باشیم که خودمون اونو نبینیم و دیگران حسرت زندگی ما رو بخورند در حالی که تمرکز ما روی زشتی ها و شکست هامون باشه.

طاووس و کلاغ هر دو زیبان هردو زشتی و قشنگی دارن پس باید خودمونو لا تفاوت ها،شکست ها و پیروزی ها بپذیریم

بنویس دوتا پرنده سیاه بودن یکیش مغرور اون یکی مهربون و متواضع اون مغروره زیباییو انتخاب کرد و تو ...

دقیقا همینارو نوشتم گفتم پر های کلاغ مثل رنگ شب سیاه و تار و در های طاووس مثل رنگین کمان بعد از باران می‌درخشند بعد چشمای طاووس و کلاغ نوشتم نوشتم تاج روی سر طاووس ولی کلاغ نداره دیگه چی بنویسمممم

اینکارو کن یه برگه بردار اسم موضوع رو توش بنویس بعد زیرش چندتا دایره بزرگ بکش، بعد توش موضوعاتی که ...

خیلییی ایراد میگیره بعدم با من اگه برا همین نمره کم میده تو کلاس هم فقط ب من تیکه میندازه اون روز فقط داشت فکر میکرد چ ایراد دیگه ای از من بگیره وسط کلاس خدا لعنتش کنه 

2738

طاووس و کلاغ هر دو پرنده‌هایی هستند که در ادبیات و فلسفه به عنوان نمادها و موضوعات مختلف به کار رفته‌اند. این دو پرنده به واسطه ویژگی‌ها و رفتارهای خاص خود به عنوان نمادهایی از زیبایی، خودپسندی، فروتنی، هوش، و تفاوت‌های انسانی شناخته شده‌اند.طاووس:

-ظاهر زیبا و پرنقش طاووس، نماد زیبایی و فرهنگ گرایی است.

-تاج و دمبرق طاووس نماینده خودپسندی و مغروری است.

زیبایی بی‌نظیر این پرنده، وقار و حسن ظاهر را نمایان می‌سازد.کلاغ:

کلاغ به عنوان یک پرنده معمولی، نماد فروتنی، خوش‌قلبی و شجاعت است.

رنگ سیاه کلاغ نماد تاریکی و رازآلودی است.

صدای بلند کلاغ می‌تواند نماینده بیداری، هوش، و هوشمندی باشد.

تفاوت‌ها در ظاهر و باطن:

طاووس به طبع خودپسند و مغروری خود افتخار می‌کند، در حالی که کلاغ با فروتنی و خوش‌قلبی به دیگران احترام می‌گذارد.

ظاهر زیبا و برجسته طاووس در عکس تواضع کلاغ قرار دارد.

اگرچه هر دو پرنده قدرتمندی هستند، اما با توجه به رفتار و رنگ‌هایشان، هر یک نشان‌دهنده ارزش‌ها و ویژگی‌های مختلفی هستند.

از طریق مقایسه و بیان تفاوت‌های طاووس و کلاغ، می‌توانید به افراد دیگر نشان دهید که چگونه می‌توانند از نمادهای طبیعت برای بیان ارزش‌ها، ویژگی‌ها و تفاوت‌های انسانی استفاده کنند. 

کودکان بهزیستی حق زندگی دارند و آنها سزاور چنین حقی هستند به امید روزی که دیگر در بهزیستی کودکی نباشد💔🥲🌻 دقایقی در زندگی هست که دلت برای کسی آن قدر تنگ می شود که می خواهی او را از رویاهایت بیرون بکشیو در دنیای واقعی بغلش کنی... 🫂🫂💔
طاووس و کلاغ هر دو پرنده‌هایی هستند که در ادبیات و فلسفه به عنوان نمادها و موضوعات مختلف به کار رفته ...

مرسیی اینارم اضافه میکنم اما اگه ایراد گرفت مشکل از من نیست ک من وسط این همه امتحان انشا فقط کم مونده بنویسم

مرسیی اینارم اضافه میکنم اما اگه ایراد گرفت مشکل از من نیست ک من وسط این همه امتحان انشا فقط کم موند ...

خواسش میکنم عزیزم باز ما برعکس شما معلممون میگه انشا بنویسین حتما نگاه میکنم ولی اصلا هم نمیلینه الکی وقتمون هدر میره فقط کلاس چندمی؟

خواسش میکنم عزیزم باز ما برعکس شما معلممون میگه انشا بنویسین حتما نگاه میکنم ولی اصلا هم نمیلینه الک ...

خداروشکر سال اخری ک اینجاس امیدوارم سال بعد نبینمش اولین معلمیه تو این ده سال ازش بدم میاد

خداروشکر سال اخری ک اینجاس امیدوارم سال بعد نبینمش اولین معلمیه تو این ده سال ازش بدم میاد

من به شخصه عاشق درس فارسی و انشام ولی خب معلمای بد باعث میشن از درس ها تنفر پیدا کنی ایشالله موفق باشی حرص نخور خواهری😘رشته ات چیه ؟

2706