2733
2739
عنوان

کی اینجا انشاش خیلی خوبه

| مشاهده متن کامل بحث + 102 بازدید | 18 پست
من به شخصه عاشق درس فارسی و انشام ولی خب معلمای بد باعث میشن از درس ها تنفر پیدا کنی ایشالله موفق با ...

منم انشام خیلی خوبه پارسال همش ۲۰ بود همه بم میگفتن خیلی خوب می‌نویسی انشاهاشونو میدادن من مینوشتم الان نمی‌دونم چرا این اینجوری می‌کنه چون اوندفعع برای ترم اول ما کلاسش جدی نگرفتیم یکم حرف زدیم تازه وقتی اون کارمون نداشت ب من ۱۵ داده بود فکر کننن من اینقدر خودمو برا درسای دیگه پاره کردم بالای ۱۹ شدم همه رو انشا ۱۵ داده بعد مامانم رفت مدرسه معاون دید اینقدر اذیت می‌کنه همرو پرید بهش حالا میسوزه عین چی چون پریدن بش ک چرا ب همه کم دادی با من لج کرده تجربیم

منم انشام خیلی خوبه پارسال همش ۲۰ بود همه بم میگفتن خیلی خوب می‌نویسی انشاهاشونو میدادن من مینوشتم ا ...

وایییییی آره معلما لج کنن نمیدونن چکار کنن حرفشونو روی نمره خالی میکنن اشغالا💩😡

کودکان بهزیستی حق زندگی دارند و آنها سزاور چنین حقی هستند به امید روزی که دیگر در بهزیستی کودکی نباشد💔🥲🌻 دقایقی در زندگی هست که دلت برای کسی آن قدر تنگ می شود که می خواهی او را از رویاهایت بیرون بکشیو در دنیای واقعی بغلش کنی... 🫂🫂💔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وایییییی آره معلما لج کنن نمیدونن چکار کنن حرفشونو روی نمره خالی میکنن اشغالا💩😡

ببخشید ولی بره بمیره برام مهم نیست دیگه این ک تو کنکور من تاثیر ندارع میخواد صفر بده هم بده من ک دیگه اعصاب بحث کردن باهاش ندارم اوندفعع رفتم اشغال بندازم سطل پریده بهم چرا انداختی خب چیکارش میکردم میگه باید اجازه میگرفتی از جات پاشی بابا ما معلم زیستمون با اون همه ابهت کارمون نداره بعدم اونموقع وسط خوندن یکی از بچه ها بود نمیشد حرف بزنم اوندفعه کیف یکی از بچه ها افتاده پریده بش چرا کیفت افتاد وسط کلاس اصلا روانیه 

ببخشید ولی بره بمیره برام مهم نیست دیگه این ک تو کنکور من تاثیر ندارع میخواد صفر بده هم بده من ک دیگ ...

یا خداااا😳😳😳😐

کودکان بهزیستی حق زندگی دارند و آنها سزاور چنین حقی هستند به امید روزی که دیگر در بهزیستی کودکی نباشد💔🥲🌻 دقایقی در زندگی هست که دلت برای کسی آن قدر تنگ می شود که می خواهی او را از رویاهایت بیرون بکشیو در دنیای واقعی بغلش کنی... 🫂🫂💔
2731