2737
2734

خیلی تاثیر داره 

کاربر پسر! نه درخواست دوستی میدم نه بدین . نه تو کاری که جام نباشه دخالت میکنم نه گیر بدین به وجودم تو سایت . به اسم کاربری هم گیر ندین ده ناموسا نمی‌دونم چی بگم بهتون بذارین این یکی بمونه گاهی بیام درد و دل کنم با خودم  •عشق زندگی ام دلش میخواد بمیره • (خط اول ،کتاب به امید دل بستم)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تاثیرش صد در صدیه 

یه آزمون استخدامی بود دوستم نمره اش ۷ بود و من ۳۰، اون چون سهمیه داشت قبول شد و من رد

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...
2738
خودشون که میگن حقمونه   حتی تو شغل که دیگه نون کس دیگه اس

حق شون؟؟؟؟؟؟؟ ببین یه چیزی رو خوندم از رجب علی خیاط و امام زمان

امام زمان بهشون گفتن که لطفا کفشای منو پینه بزن رجب علی خیاط گفت آقا جان چشم ولی قبل شما چند نفر هستن اول کار اونا رو انجام بدم

امام گفتن من امامتم مگه نباید کار منو اول انجام بدی؟؟ رجب علی خیاط هم گفت خودتون به ما یاد دادین نوبت رو رعایت کنیم خودتون گفتین کسی رو بر اون یکی ترجیح ندیم

امام گفتن این یه امتحان بود اگر کاری غیر از این میکردی و نوبت رعایت نمیکردی و حق شونو میخوردی دیگه به دیدنت نمی اومدم

تو دین ما اینقدر رعایت نوبت و ترجیح ندادن کسی بر کس دیگه مهمه پس چرا اونا بر ما باید ترجیح داده بشن ؟؟ درسته اینا پدرشون جانبازه یا شهید شده ولی مگه به خاطر این شهید شده که دخترش سهمیه بگیره؟ اونا حق مارو میخورن من با تموم وجودم حلالشون نمیکنم

🌻اللهم العجل ولیک الفرج🌻 میشه با دل پاکت برای آوردن رتبه ای که میخوام تو کنکور صلوات بفرستی💖🥺