2737
2739
این درست، ولی این احتمال هم هست که زباله گردا توی سطلارو بگردن وببینن دیگه. جسد کلا غیب که نمیشه🤔

این که زباله گرد به جسد بخوره یه احتماله و اینکه پیگیر باشه و بیاد گزارش بده احتمالش خیلی کمه.از اون گذشته بالاشهر تهران مگه چقدر زباله گرد داره 

اگر منظورتون اون منطقه خارج از شهره که زباله هارا انتقال میدن اصلا زباله ها بررسی نمیشن غالبا طی یک پروسه منهدم میشن

اهداف و برنامه هام برای سال جدید اینجا می‌نویسم تا جلو چشمم باشه:۱-قوی باشم ۲-کمتر حرص بخورم ۳-سوزنم رو آدما و حرفاشون گیر نکنه ۴-حال خودمو خوب نگه دارم ۵-پر انرژی تر باشم ۶-کمتر تو مجازی باشم ۷-پس انداز مخفی داشته باشم ۸-تا آخر امسال ماشین و لب تاپ خریده باشم ۹-خرجای اضافه نکنم ۱۰-برای خودم ارزش قائل باشم 
این که زباله گرد به جسد بخوره یه احتماله و اینکه پیگیر باشه و بیاد گزارش بده احتمالش خیلی کمه.از اون ...

خوب همهشو که یجا نریخته میگفت توی سطح شهر پخش کرده.پس احتمال زباله گرد بیشتر میشه. بعدم به هرحال باید یه نشونه ای چیزی میداد دیگه. مثلا فیلم ساختمانشون یاهرچی که ثابت کنه برده تو سطح ولی حالا منهدم کردن. نکه کلا هیچ اثری از جنازه نده

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوب همهشو که یجا نریخته میگفت توی سطح شهر پخش کرده.پس احتمال زباله گرد بیشتر میشه. بعدم به هرحال بای ...

شایدم با اسید نابود کردن و خیلی احتمالات دیگه .درهرصورت کارش بی رحمانه بود و خانواده غزاله حق داشتن

اهداف و برنامه هام برای سال جدید اینجا می‌نویسم تا جلو چشمم باشه:۱-قوی باشم ۲-کمتر حرص بخورم ۳-سوزنم رو آدما و حرفاشون گیر نکنه ۴-حال خودمو خوب نگه دارم ۵-پر انرژی تر باشم ۶-کمتر تو مجازی باشم ۷-پس انداز مخفی داشته باشم ۸-تا آخر امسال ماشین و لب تاپ خریده باشم ۹-خرجای اضافه نکنم ۱۰-برای خودم ارزش قائل باشم 
2731
معلوم نشد اخرش ولی خانواده ارمان میدونه ماجرارو هرچی هست  جسد و هم یا تو زباله های بیمارستانی ...

آفرین من میخواستم بگم شاید آتیش زدن بنده خدا رو 

کاربر جدید نیستم کاربری قبلیم تعلیق شد.یاد بگیرین چه اینجا چه در دنیای واقعی به کسی نگین  خوش بحالت این کلمه پر از انرژی منفی هست . یاد بگیرین توی تاپیک هایی که حس خوب دارن پارازیت نباشید حس بدتون رو توی اون تاپیک نگید. 

بخاطر رفتارهای بابای الدنگ آرمان هرگز نمیبخشیدم 

یه عده یه جوری میگن تحصیلات شعور نمیاره انگار ترک تحصیل شعور میاره !! اگه شما چند مورد بی شعور در قشر تحصیل کرده دیدید ما خیلی بیشترش رو بین افراد کم سواد و ترک تحصیلی دیدیم .
2740

هر دو فوت شدن چه لزوم داره حرفشون زده بشه .غزاله فقط یدونه دختر اون خانواده بود اگ زنده بود شاید شوهر داشت و بچه و یه خانواده گرم و صمیمی بودن از یطرف هم آرمان سنش کم بود من خودم زیر هجده سال کارایی کردم که باورم نمیشه چقد بی عقل بودم .روحشون شاد

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه .انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  

اعدامو میبخشیدم ابد بگیره

ماری کوری تنهاو اولین زنی است که دوبار جایزه نوبل دریافت کرده!  (نابینا نیستم😂اسمشه)/🌸دوست نینی سایتی من! خوشحال میشم منو توی تاپیکای فان وانرژی مثبت تگ کنی😍/ 
تو کره یه قانونی هست که میگه اگر فرد خاطی و مجرم مست بوده باشه مجازاتش کمتر میشه و در اصل تقصیرش زیا ...

چقد راحت توضیح میدین یعنی نمیگم بد .ولی من دو خطشو خوندم حالت تهوع از ناراحتی و استرس گرفتم کامل متنت رو نخوندم .روحیه آدما باهم فرق داره 

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه .انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  

نمیبخشیدم 

اولین اقدام به بارداری ۱۳ابان ۱۴۰۰ منتظرم همین روزا بیای تو دلم💔 امروز ۷ ابان ۱۴۰۲ و هنوز منتظرم بیای تو دلم مامانی...مامان جان من چه خطایی کردم که خدا تورو بم نمیده؟💔
2706