2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نمیبخشیدم

اهداف و برنامه هام برای سال جدید اینجا می‌نویسم تا جلو چشمم باشه:۱-قوی باشم ۲-کمتر حرص بخورم ۳-سوزنم رو آدما و حرفاشون گیر نکنه ۴-حال خودمو خوب نگه دارم ۵-پر انرژی تر باشم ۶-کمتر تو مجازی باشم ۷-پس انداز مخفی داشته باشم ۸-تا آخر امسال ماشین و لب تاپ خریده باشم ۹-خرجای اضافه نکنم ۱۰-برای خودم ارزش قائل باشم 
2740

آرمان باید یه اعتراف درست حسابی میکرد اگه کشته بود میگفت جنازه کجاست اگرم‌نکشته باااید دقیقا اعتراف میکرد

من رضایت نمیدادم

بانو_کورد سابقم. ۱۸ بار تعلیق ناجوانمردانه                    من روله ی کوردستانم                                                                                                                                                                                 

حقیقتا من نمیتونستم ببخشم ...

شاید باید به درجه های متعالی رسید برای این دوز از بخشش که من نرسیدم 

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
نههه خیلی لجباز بود باید اعتراف میکرد جنازه رو چیکار کرده بخاطر همین نمیبخشیدم شاید اگه میگف میبخشید ...

نمیتونست چون هم دستش پدرش و برادرش بودن البته شکم اینو میگه نمیخواست اونارو هم بکشه تو ماجرا 

چون ی جا گفت پدرش پزشک بوده من شک کردم بهش ک شاید جسد دخترو پدره برده تو زباله های بیمارستانی که پیدا نشد هیچ وقت

فقط 16 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت.🌸

نه اصلا. چندسال پیش هم یه اقای متاهل با یه خانم متاهل تو رابطه پنهانی بودن انگار که یهو تو ماشین دعواشون درمیادآقاهه میکوبه تو سر خانمه میمیره بعد میبره آتیشش میزنه من خانمه رو میشناختم برادرم اقاهه رو.. بعد چندسال امسال مرد رو اعدام کردن برادرم خیلی از طرف زندان رفتن تا رضایت بگیرن انگار مرد خیلی سربراه بود از این رابطه هم پشیمون بوده ولی زن ولکنش نبوده . من بااینکه خانم رو میشناختم ولی دوست داشتم مادرش رضایت میداد مرد اعدام نمیشد. 

2706