2737
2734

خیانت چت و تلفنی

مردی که از همون اوایل عقد روی خوش از زنش ندیده زنه همش غر زده تحقیر و توهین کرده فش داده دلش باهاش نبوده همش ازش ایراد گرفته بهش گیر داده کلا جوری رفتار کرده که انگار ازش متنفره و اصلا حسی بهش نداره و هیچوقت باهاش راه نیومده کلا خیلی اذیتش کرده

مرده تو همون دوران عقد با دوس دختر هرزه سابقش که متاهل بوده لاس زده تلفنی.جوری حرف زده که انگار نه انگار متاهله و باید تعهد داشته باشه!

ولی زن خودش بااینکه بداخلاق بوده اما وفاداربوده بهش

بعد زنش متوجه خیانتش میشه و دعوا و جنگ در حد جهانی که مرد رو کلی کتک میزنه سیلی میزنه همه جور فشی میده همه جور ناله میکنه و خلاصع بازم رفتارش هزار برابر قبل بدتر میشه این بار مرد میفتهدبه گوه خوردن گریه کردن که ببخش غلط کردم گوه خوردم و فلان خریت کردم اصلا نفهمیدم چیشد چرا حرف زدم شیطون گولم زد و فلان (این حرفاش بیشتر ادمو عصبی میکنه)

بعد به دست و پاش بیفته که به ننم چیزی نگو تکرار نمیکنم و...

بعداین ماجرا بیشترهوای زنشو داشته باشه

محبت کنه عشق بده بهش درحد توان خواسته هاشو براورله کنه و دیگه ازش چیزی نبینی و ادم شده باشه نماز خون بشه روزه بگیره

خوب درستش کردی دیگه چته؟ 

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه همون اول باید از زنه جدا میشد

کسی قدر دل پاک مونه هرگز نمیدونه /مو موسی هم بشُم آسیه از آبُم نمیگیره/ نفهمیدو نمیفهمن مُنو دردِ مونه اینجا /مو خط دکتُرم خالو کسی قابُم نمیگیره🍀
2731

خیانت هیچ توجیهی نداره و به هیچ وجه تو هیچ شرایطی ادم متعهد حق خیانت نداره

اما حالا که درست شده میشه کوتاه اومد 

من سایت نمیام لطفا و خواهشا ریپلی و لایک نکنید ممنونم                                                                                                                                                                            
2738

چه مرد چه زن هیچکدوم در هیچ شرایطی حق خیانت به هم رو ندارن، طلاق بگیرن بعد هرکار خواستن بکنن، دوره عقد و نامزدی واسه همین چیزاست دیگه، اون دختر خانم هم که از اول مهربون و خوش بر و رو نبوده که یهو بعد ازدواجش اینجوری باشه بالاخره تو عقد و دوره اشنایی یه اخلاقایی داشته..... 

کاربر zxm23  هستم. و در حال حاضر عضو فعال گروه مافیایی سلامت باشید🗿  هییی.... بی دلیل تعلیق شدم. بگذریم.🙂✋علیکم السلام😁حالت چطوره؟؟؟چخبرا؟ دوست داشتی ریپ بزن جواب بده👌😁در همین حین که این متن و مینویسم حوصلم سر رفته...و موقعیت حرص دادن یا کرم ریزی کسی و ندارم چون ساعت ۱شبه😅حوصلم سر میره باید یا کرم بریزم یا حرص بدم یکیو👌انرژی و فعالیت و... کلاا شور و هیجان زیادی دارم و سعی میکنم به بقیه هم منتقل کنم😎🥳😁 عاشق کارتون های باب اسفنجی و بینوایان و انیمیشن های المنتال درون و برون و رالف خرابکار وقتی میگم عاشق اینا یعنی 100 بار هرکدومو دیدم و برای  بار 101 میبینم😁یه کتاب و اهنگ خوبم معرفی کنم؟کتاب هنر خوب بودن خیلی قشنگه، هم قلم خوبی داره هم موضوع جالبی درمورد روانشناسی هست،کتاب به امید دلبستم و عقاید یک دلقک،48قانون قدرت هم خیلی بهتون پیشنهاد میکنم... اهنگ زندگی همینه ارتا،بیشتر از همیشه نازنین و محیار، چشماتو ببند، ای گل رویایی ، شراره😁،نازی نازی امشب دلم مست توعه👌،  و قد و بالای تو رعنارو بنازمم تو که با عشوه گری از همه دل میبری چرا نمیرقصی (مدیونی با ریتم نخونی😁 )اینا اهنگای قشنگی ان، قابل شمارو نداشت یادداشت کنید ۶۰۳۷....🤣خبب دوستان عزیز، براتون ارزوی بهترین هارو میکنم،به اخر این متن جذاب رسیدید🤣حالتون همیشه خوب باشه،وقتتون به خیر❤

حق میدین خیانت کنه؟؟؟

شنا تو این شرایط باشین چیکار میکنین؟میبخشین یا جدامیشین؟

مرده جز اون خیانتش هیچ بدی نداشته باشه

مظلوم و اروم و دعوایی نباشه باحوصله کاری خانواده دوست نملزخون روزه بگیر اهل حلال حروم زنشو اذیت نکنه و...

ولی اون یه مورد کثیفش همه خوباشو شسته برده

تو این زندگی میمونین یا میرین؟؟؟

میتونین همچین مردیو دوست داشته باشین

2706