2737
2734

من از سمت جاریم خیلی اذیت شدم خیلی ب هزاران شکل اذیتم میکرد و اینم بگم بسیار حسوده یعنی ک دمپایی هم بخرم حسادت میکنه اینو از نگاه و رفتارش میفهمم وسعی میکنه بعدش کلی اذیتم کنه تا یکم آروم بشه

الان من همش دلم میخاد بسوزونمش!😭😞میخام حرصشو دربیارم شاد باشم یا داراییمو بکنم تو چشمش ک اذیتش کنم ولی اصلا دلم نمیخاد اینجوری باشم عین خودش😭همیشه وقتی این افکار میاد سراغم ذکر میگم و شیطونو لعنت میگنم نماز میخونم از خدا میخام کمکم کنه این حس بره نمیخام بدجنس باشم یا انقد کوته فکر باشم ک بخام خودمو درگیر همچین رفتارای غیر اخلاقی کنم جیکار کنم این حسم بره توروخدا بگین😞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

من این حسو نسبت به خواهر شوهرم دارم اونم من هر چیزی می‌خرم حسادت می‌کنه و هر چیز جدید که از تنم ببینه از قیافش مشخصه میره تو خودش باهام حرف نمی‌زنه سلام نمی‌کنه میره یه گوشه می‌شینه لا منم دارایی‌هامو تو چشمش نمی‌کنم ولی بعضی وقتا حرصم می‌گیره ازش میگم اینکه حرص می‌خوره و اذیتم می‌کنه و بی‌احترامی می‌کنه پس بیشتر بسوزونمش ر چیزی که می‌خرم بیشتر ببینتش ولی بعضی وقتا با خودم میگم ول کن ارزش نداره ولی خدا شاهده سر همین که من به خودم می‌رسم و با شغلی که دارم همه رو میدم طلا خوب لباس‌های شیک باعث حسادت و رابطه خراب ما شده

نمیشه باهم زندگی میکنیم

یبار که خیلی واضح حسادت کرد یا اذیتت کرد دستشو رو کن جلو همهههه و رسواش کن جوری که آب بشه بره زمین بعدم ارتباطتو باهاش خیلی کمرنگ کن 

شـوخـی زیـاد مـیـکـنـم

ولی کلاً دیگه ولش کردم فقط یه سلام و یه خداحافظی باهاش دارم اما مادر شوهرم همش بهم میگه که باهاش حرف بزن ولش نکنید باهاش حرف بزنید اما خدا شاهده تو این ۴ سال جز بی‌احترامی ازش هیچی ندیدم دیگه بستمه منم آدمم منم غرور و ارزش دارم

آدم ها دو نوع اند ی سری ها باید جلوشون بایستی تا ولت کنن و ی سری ها رو باید اصلا محل نزاری و وار ...

نمیدونم فک میکنم دومی 

ولی نمیتونم همیشه در مقابل زورگوییاش و...سکوت کنم اونم بدجور پشتش گرمه 

ولش کن گناه داره اون اگر وضع زندگیش خوب بود ک به تو حسادت نمیکرد

ککاش فقط حسادت‌هاش بود زبونش خیلی درازه مثلاً عیدی که براش خریده بودیم آورد تیکه تیکش کرد ریخت رو سرم گفت آشغالاتو ببر برای خودت به خونوادم توهین کرد

2706