2733
2739
عنوان

دماغ عملیایی ک پره های بینی تونو برش دادن بیاین توروخدا😭عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 373 بازدید | 54 پست
نمیدونم فک نکنم درد داشته باشه خیلی قبلش ف کنم گلیسرین میریزن من خیلی نگران فرمشم میشه ببینم بینی ...

چون بخیه داره چندش طوره

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیدونم فک نکنم درد داشته باشه خیلی قبلش ف کنم گلیسرین میریزن من خیلی نگران فرمشم میشه ببینم بینی ...

پمادیه ک زدم

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
2731
شما بینیت گوشتی یا استخوانی بود

نوکش گوشتی بود ولی بالاش استخونی بود

درد استخونش هنوز هست

2740
برش پره هاتو از بغل میشه ببینم😢

دوربین گوشیم کیفت نداره بخوام از بغل عکس بدم اینو شوهرن گرفت

نگران نباشید تازه اولشه قراره کلی تغییر کنید    

آخه فرم ندارع

دو برابر قبلشم گنده شده😭

بعد پره هاشم فقط ی ذره از جلو برش داده😭بااینکه پهنای بینیم نسبتا زیاد بود

آخه فرم ندارع دو برابر قبلشم گنده شده😭 بعد پره هاشم فقط ی ذره از جلو برش داده😭بااینکه پهنای بینی ...

عزیزم الان نه چیزی مشخصه نه کاری ازت برمیاد

بذار برا تامپون ک رفتی بگو بهش

آخه فرم ندارع دو برابر قبلشم گنده شده😭 بعد پره هاشم فقط ی ذره از جلو برش داده😭بااینکه پهنای بینی ...

طبیعی ماله همه همینه،باید ورم کنه بزار یه مدت بگذره 

به این روزات میخندی

البته الان اصلا نخند

یه افسانه ای هست که میگه کویر، جنگلی بود که به بارون گفت دوست دارم ...
2706