2737
2734

بچه ها من دیدم معمولا کل پره رو برش میدن و جمع میکنن

مال من پهنای بینیم زیاد بود اما فقط این ی تیکه پایینش و برش زده

حس میکنم تغییر نمیکنه باز بخندم مث قبلنا پهن میشه بینیم 😭😭😭😭

حالم داره بهم میخوره 

مبارکه گلم

برات کوچیک‌ کرده من پره های بینیم از داخل بخیه شده بود و دس نزده بود به اندازش

جنگل رو به فنا بود ولی درختها هنوز به تبر رای میدادند چون تبر درختان را قانع کرده بود که او هم یکی از انهاست زیرا دسته او هم از چوب بود..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم همه بینیا فقط از پایین برش میخوره و بخیه میشه

بینی منم همینجوریه

و بیش از حد اگه برش بخوره نمیتونی درست نفس بکشی

سوراخای بینیت هم مثلثی میشن

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
2731
ینی چی عکس مال منو دیدی؟

اره دیدم یعنی کوچیک‌کرده پره های بینیتو 

جنگل رو به فنا بود ولی درختها هنوز به تبر رای میدادند چون تبر درختان را قانع کرده بود که او هم یکی از انهاست زیرا دسته او هم از چوب بود..
عزیزم همه بینیا فقط از پایین برش میخوره و بخیه میشه بینی منم همینجوریه و بیش از حد اگه برش بخوره ن ...

آخه من مال هرکی و دیدم ازین سر تااون سر پره جای بخیه بود 

مال من فقطططط همینه ببین بااینکه پره م خیلی پهن بود نسبتا

جلو سوراخ بینیت بستس؟

منم ۴ روزه عمل کردم ولی راحت نفس میکشم

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
2740

چرا بینیت بستس؟

پس چرا انقد کم آخه مال همه ازین سر تا اون سره مال من انقد کم😭

الان اصلا اصلا نگران اینچیزا نباش خواهرم بعد عمل باز دوس داشت پره های بینیش کوچیکتر بشه دکترش براش انجام داد تو همون مطب پس توام میتونی ترمیم کنی

تامپون دارم گلم😭

ای وای کاش اسپیلنت گذاشته بودی

هم نفس میکشی هم درد برداشتنش بیشتره

برا من ک تازه بعد عمل پانسمانم نبود خونریزی نداشتم پانسمان نکرده بودن 

ورم داره عزیزم خودتو ناراحت نکن

من تازه امروز زیر چشمام سبز شده 

اینقدرم ب خودم مطمئنم رفتم برا سه شنبه بعد برداشتن گچ بلیط کنسرت گرفتم😂

ای وای کاش اسپیلنت گذاشته بودی هم نفس میکشی هم درد برداشتنش بیشتره برا من ک تازه بعد عمل پانسمانم ...

دردش کمتره

2706