2733
2739
عنوان

ماجرای غزاله و ارمان چرا خیلی از هنرمندا از ارمان دفاع کردن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2353 بازدید | 105 پست
کلا پرونده مشکوکی بود.اخرشم معلوم نشد جی به چیه.اینام میگفتن غزاله که رفته دیگه یکی دیگه هم کشته نشه ...

آره واقعا.

فقط خدا میدونه اصل ماجرا چی بوده و چه چیزایی وسط بوده که پسره حاضر بود هر روز منتظر اعدام باشه ولی حرف نزنه.

چون خدا دوستت دارد، از تو دور میکند کسی را که دوستت ندارد...💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

طرفداری نکردن میگفتن که یه نفر که پرپر شده یه بچع دیگه رو پرپر نکنیم البته خب خیلی سخته که ادم قضاو ...

خب همین حرفشون از روی عقل نبوده 

پس بزنیم ادم بکشیم بعدشم چهارنفر بیان بگن حالا که مرده یه جوون دیگه رو نکشیم اونم پرپر شه  

چو تخت پاره بر موج رها رها رها من 🌊🕊
همینکه خواستن ببخشنش جالبه مگه میشه ادم از خون بچش بگذره 

این همه ادم رضایت میدن چرا نشه!

منم ته دلم دوست داشتم ببخشنش به جاش مثلا کل دارایی پدر مادرش رو میگرفتن خرج دخترای بدسرپرست میکردن به نیت شادی روح دخترشون!ولی خب نظر من مهم نیست انشالله پدر مادر غزاله به ارامش رسیده باشن

2731
کی گفته سلبریتیها ی تختشون کمه؟  بحث پول مطرح بود محض اطلاعتون

اره منم شنیدم خانواده ی ارمان خیلی پولدار بودن و خریدن خیلیارو 

این همه ادم رضایت میدن چرا نشه! منم ته دلم دوست داشتم ببخشنش به جاش مثلا کل دارایی پدر مادرش رو میگ ...

هیچوقت ب ارامش نمیرسن

عین ادمی ک گمشده ای داره با امید اینکه ی روز دوباره برگرده

2740
چون آرمان عاشق غزاله بود از ترس اینکه دختره تنهاش نزاره تو عصبانیت و زیر سن ۱۸ این کار کرد چندین سال ...

آره واقعت

خیلی دردناکه که پدر و مادر مقتول حتی یه قبر نداره بچشون که برن کنار قبرش آروم بگیرن.

داغ بچه خیلی داغ بزرگیه ولی این مدلیش دیگه خیلی خارج از تحمله💔

چون خدا دوستت دارد، از تو دور میکند کسی را که دوستت ندارد...💙

کلا شخصی که به اعدام محکوم میشه و در کشور ماجراش فراگیر میشه، سلبریتی ها و مشهورین  سعی میکنن ورود کنن و رضایت بگیرند ...

این به این معنا نیست که اون شخص گناهکار نیست و یا حقش هست آزاد بشه ...

عادل فردوسی پورم تو برنامه اش این کار را میکرد ...

خیلی خوبه ولی در نهایت خانواده قربانی را هیچ کس مجبور نکرده و نمیکنه که رضایت بدن و این رضایت گرفتن یه رسم در جامعه است صرفا 

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
طرفداری نکردن میگفتن که یه نفر که پرپر شده یه بچع دیگه رو پرپر نکنیم البته خب خیلی سخته که ادم قضاو ...

آنقدر عوضی بودن که نگفتن جنازه دختر بدبخت رو کجا قائم کردن واقعا اگه میشد باید دوبار پسره رو اعدام میکردن

این همه ادم رضایت میدن چرا نشه! منم ته دلم دوست داشتم ببخشنش به جاش مثلا کل دارایی پدر مادرش رو میگ ...

هرکس عقیده ای داره به هرحال امیدوارم روح غزاله شاد باشه

اینجور که من یادمه ارمان اصلا قبول نمیکرد که غزاله رو کشته!  شاید سر این بوده که میگفتن اعدام نکنید

تـویی کـه داری امـضـامـو میخـونـی ،شـاد بـاش🌱        👆🏻این دشمنت و غمگین میکنه :)                                   از روزگار و خدا بابتِ سیاهیا گله نکن! همونان که باعث میشن قشنگیایِ زندگی به چِشمت بیان              دقیقـا از لحظـه ای که حـرف بقیـه واست مهـم نـیسـت زنـدگـیت شـروع میشـه... 🌼                          

اره ولی خودشون میگن هشتاد میلیون ادم فدای تاری موی بچه ام .یا یه نفر از دختر یکی از بازیگرا دزدی کرده بود دادگاه گذاشته بود رو سرش که رضایت نمیدم دخترم ترسیده.یا علی دایی یه گردنبدشو دزدیده بودن خودش کشت .مرگ خوبه ولی برای همسایه

2706