2737
2739

واقعا چرا من نمیفهمم؟

چندسال پیش این ماجرا رو خوندم امروز دوباره تو اکسپلورم پستاش اومد باورم نمیشد خیلیا طرفدار ارمان بودن  حتی خیلی از هنرمندا سعی کردن از خانواده ی غزاله رضایت بگیرین ...

طفلک خانواده ی غزاله فکرکن تنها فرزندت رو بکشن و معلوم نباشه چه بلایی سرش اوردن و حتی جنازه وقبر هم نداره  بعد بیان از قاتل دفاع کنن !!!

اعدام کمترین بلایی بود که سرش اوردن باید سنگسار میشد  ....

چو تخت پاره بر موج رها رها رها من 🌊🕊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خودتو درگیر این مسائل نکن لعنت ب اکسپلور ک پر از این چیزاس

اره واقعا اعصابم بهم ریخت  ملت طلبکاری داریم قتل میکنن طلبم دارن 

مگه نمیدونی هنرمندا یه تختشون کمه؟

👏👏🙌

آن  قدر این ۲۰روزا رو ادامه میدم تا به هدفم برسم💪💪    شروع از اول تیر😇   وزن اولیه۸۸،⬅️۱۰روز پاکسازی۸۴،⬅️۲۰روز اول۸۰⬅️۲۰روز دوم۷۵⬅️۲۰ روز سوم۷۲/۵⬅️۲۰روزچهارم۶۹/۵⬅️۲۰روز پنجم۶۶⬅️۲۰روز ششم۶۲/۵⬅️۲۰ روز هفتم ۶۱😡⬅️۲۵ روز هشتم۵۷  ⬅️                     
2738

هنرمندا کلا جو گیرن. اصلا نگاه نمیکنن حق با کیه فقط عین طوطی یه چیزی رو تکرار میکنن.فکر میکنن راحته طرف با خون دل بچه بزرگ کنه یکی بزنه بکشه و حتی نگه جسدشو چیکار کرده.

فقط سریع هشتگ میزنن نه به اعدام😐

چون خدا دوستت دارد، از تو دور میکند کسی را که دوستت ندارد...💙

طرفداری نکردن

میگفتن که یه نفر که پرپر شده یه بچع دیگه رو پرپر نکنیم البته خب خیلی سخته که ادم قضاوت کنه آرمان هم کم نکشید چند سال هرروز منتظر مرگ بود 

منم نو نت عکسو فیلم پدرمادر غزاله رو دیدم جیگرم سوخت

برای شفای پسرم یه صلوات میفرستی💔                                                      حال خوبت آرزومه پسر قشنگم                                        قلبِ مادر میدونم یه روز خوب میشی🌿
چون زیر 18 سال بود! دفاعم نکردن ازش فقط از خانواده مقتول خواهش کردن ببخشنش اونا هم قبول نکردن!

اتفاقا وقتی اعدامش کردن سنش بالای ۲۰ بود. حتی دانشگاه رفته بود فکر کنم ارشدشم گرفته بود یا میخواست بخونه.

چون خدا دوستت دارد، از تو دور میکند کسی را که دوستت ندارد...💙
چون زیر 18 سال بود! دفاعم نکردن ازش فقط از خانواده مقتول خواهش کردن ببخشنش اونا هم قبول نکردن!

همینکه خواستن ببخشنش جالبه

مگه میشه ادم از خون بچش بگذره 

هنرمندا کلا جو گیرن. اصلا نگاه نمیکنن حق با کیه فقط عین طوطی یه چیزی رو تکرار میکنن.فکر میکنن راحته ...

دقیقاااا!!!😐

2706