2733
2734
عنوان

سرم پوست

91 بازدید | 13 پست

سلام به همگی

صبح جمعتون بخیر و خوشی

یه سوال داشتم. سرم پوست برند وزه خوبه؟ کسی استفاده کرده نتیجه دیده باشه؟ ارزش خریدن داره؟

میدونم الان اوردینری و مارک های دیگه رو پیشهاد میدین ولی اونا قیمتاشون واقعا نجومیه و توان مالی هر کسی نبست خریدشون.

اوردینری خاستم بگیره هشتصد و خورده ای بود بلک بری خاستم بگیرم یک میلیون بود کلا پشیمون شدم از خریدن سرم انگار میخای طلا بگیری که انقد قیمت بالایی میزارن روش خدا رحم کنه به بعدیش

آقایون درخواست دوستی ندین میترکونم کاربریتونو🍃متاهل و متعهد به همسر💍عاشق کتاب همسر زندگی و روانشناسی 🍃دانشجوی روانشناسی 🍃اطلاعات شخصی درباره زندگی شخصیم نمیدم 🍃آقایون ریپلای نکنن🍃ازسال98خواننده خاموش بودم 🍃درخواست دوستی هیچ کسی پذیرفته نمیشود لطفا به اعتماد ها خیانت نکنید💛

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

آره من استفاده کردم عالی بود

گلم قیمتش زیاد نیست میتونی راحت تست کنی

روش عکس حلزونه

منو تو تاپیک های عاشقانه تگ کنید عاشق عاشقانه هاتونم   تو خاستگاریاتون نامزدیتون ، عروسیتون و ....
اره به خاطر همین به این برندا رو اوردم. از درد ناعلاجیه😅😅

منم همینطور یه سرم ویتامین سی صدهزاری خریدم ولی مثل اوردینری و بلک بری نمیشه اصلا به گرد پاشون هم نمی‌رسه اما سرم های دیگه رو تا حالا امتحان نکردم کاش میشد انقد پول می‌داشتیم می‌رفتیم می‌خریدم هرچی دلمون میخواد نه اینکه از پشت ویترین نگاه کنیم حسرت بکشیم

آقایون درخواست دوستی ندین میترکونم کاربریتونو🍃متاهل و متعهد به همسر💍عاشق کتاب همسر زندگی و روانشناسی 🍃دانشجوی روانشناسی 🍃اطلاعات شخصی درباره زندگی شخصیم نمیدم 🍃آقایون ریپلای نکنن🍃ازسال98خواننده خاموش بودم 🍃درخواست دوستی هیچ کسی پذیرفته نمیشود لطفا به اعتماد ها خیانت نکنید💛
منم همینطور یه سرم ویتامین سی صدهزاری خریدم ولی مثل اوردینری و بلک بری نمیشه اصلا به گرد پاشون هم نم ...

جدی؟ اینقدر خوبه ؟ من وزه میخریدم خیلی خوب بود، اوردینری که میگی چه شکلیه ؟ چون گاهی کلی مدل متفاوت میزارن

نگران نباش، تو هم از پشت ویترین درمیای

منو تو تاپیک های عاشقانه تگ کنید عاشق عاشقانه هاتونم   تو خاستگاریاتون نامزدیتون ، عروسیتون و ....
2740
جدی؟ اینقدر خوبه ؟ من وزه میخریدم خیلی خوب بود، اوردینری که میگی چه شکلیه ؟ چون گاهی کلی مدل متفاوت ...

من اوردینری تا به حال استفاده نکردم اما بلک بری استفاده کردم واقعا حرف نداشت اما اوردینری خیلی تعریفشو شنیدم و طبق شنیده ها انگاری خیلی مارک خوبیه هم تو نی نی سایت شنیدم هم اینکه وقتی رفتم لوازم آرایشی بهداشتی بخرم سرم ویتامین سی خواستم این مارک رو بهم معرفی میکنن و تعریفشو زیاد میدن اما خب خیلی قیمتش بالاست و من زورم نمی‌رسه بگیرمش بلک بری مارک آنچنان برندی نیست من نشنیدم کسی این مارکو استفاده کرده باشه خیلی تو لوازم آرایشی بهداشتی ها هم گشتم این مارکو پیدا نکردم اما اوردینری دارن معمولا بلک بری رو من از شهرهای بالا سفارشی گرفتم خواستم دوباره سفارش بدم دیدم قیمتش شده یک میلیون و از اوردینری قیمتش بالاتر رفته و خب دروغ چرا به نظرم این جور چیزا الکی قیمتشون انقد بالا نیست حتما چیز خوبی هستن که قیمتشون نجومی هست تجربه من از بلک بری این جوری بود

حتی بار اول که استفاده کردم هم تاثیرشو روی پوستم دیدم بعد دوهفته استفاده مداوم پوستم مثل پوست تخم مرغ روشن شد مثل آیینه صاف شد لکی چیزی بود از بین بردش روی صورتم و خیلی پوستم نرم و لطیف شده بود بعد یک ماه استفاده این تاثیر به میزان بالایی رسید اما خب دوتا بدی داره یک اینکه وقتی استفاده ازش قطع بشه پوست به حالت قبل استفاده از این سرم برمیگرده و دوم اینکه وقتی از این سرم میزنی حتما باید ضدآفتاب بزنی وقتی میری تو آفتاب چون اثرش از بین می‌ره اگه نزنی من واقعا هر کی منو میدید فک میکرد من من پنج تن ضدآفتاب زدم تو صورتم و کلی آرایش کردم درصورتی که من اصلا آرایش نداشتم و اون تاثیر سرم بود روی پوستم واسه من که پوست تیره ای دارم محشر بود اما خب دیگه زورم نمی‌رسه بخرمش واسه پوست گندمی بیشتر جواب میده 

بابا این سرما اصلا تاثیر انچنانی ندارن حتی همون اوردینریش من چندتا تاحالا استفاده کردم واقعا اونقدر تاثیری نمیذارن که ادم بگه اره خیلی خوبن ،یه روتین ساده مناسب با پوستت برو ،شوینده ابرسان و مرطوب کننده  ضد افتاب اگه پوستت مشکل خاصی داره برو دکتر الکی پول حروم نکن برا سرم ،

این برندای وزه و بیو اکوا و اینا اصلا به درد نمیخوره

بابا این سرما اصلا تاثیر انچنانی ندارن حتی همون اوردینریش من چندتا تاحالا استفاده کردم واقعا اونقدر ...

بلاخره بی هیچی هم که نمیشه. بعدم من دفاعی حالا ندارم از شرکت های آرایشی بکنم سودشم تو جیب من نمیره ولی استفاده ازین سرم ها و کرم های مرقابتی و اینا جنبه ی پیشگیری بیشتر داره تا درمان. مثلا نمیزاره صورتت روک بیفته یا دوباره لک بشه نه این که چروک ها و لک ها رو از بین ببره.

بلاخره بی هیچی هم که نمیشه. بعدم من دفاعی حالا ندارم از شرکت های آرایشی بکنم سودشم تو جیب من نمیره و ...

اره درست میگی تاثیر قطعا داره ،پولشم داشته باشیم میخریم ،من خودم اینهمه تعریف دیدم از تونر ،رفتم تونر تی تری بادی شاپ خریدم دیدم نه بابا انچنان تاثیری نداره ،ینی من که اصلا متوجه تاثیرش نشدم الانم تونر گلیکولیک اسید اوردینری رو دارم بازم تاثیر انچنانی ندیدم ، درسته معجزه نمیکنن ولی باید نسبت به قیمتشون یه تاثیری بذارن خب 

میگم سرما خوبن مثلا تا وقتی نیاسینامید اوردینری استفاده میکردم منافذ صورتم کوچیک تر بود  ولی تاثیر انچنانی  ندارن که ادم بخواد به خودش فشار بیاره 

من اوردینری تا به حال استفاده نکردم اما بلک بری استفاده کردم واقعا حرف نداشت اما اوردینری خیلی تعریف ...

مرسی از توضیحاتت عزیزم

الهی دست و بالت باز بشه و خیلی راحت بخریش دوباره، والا اینجور که گفتی حیفم میاد نخری

گلم تو آفتاب هم نریم دوباره باید ضدآفتاب بزنیم ؟

مرسی از توضیحاتت عزیزم الهی دست و بالت باز بشه و خیلی راحت بخریش دوباره، والا اینجور که گفتی حیفم م ...

اره آدم حیفش میاد نخره چون واقعا ارزش داره خریدنش اما ایندفعه پولش هم باید باشه 

مرسی گلم ممنونم 

نه عزیزم فقط زمانی که میخای بری تو آفتاب باید بزنی ضد آفتاب رو 

اما خب میگم اثرش بعد اینکه قطع کردی استفادشو از بین می‌ره بعد یه مدت