2737
2734
عنوان

با خاستگاری ک تو مرحله آشنایی بودم این کارو باهام کرد 😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 2013 بازدید | 85 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ومن ک براش تولد گرفتم اون ب دروغ گفت ایرپاد گرفتم برات ۱ تومن بعد هر چی گفتم پس کو هی میگفت یادم رف ...

چرا سرم داره سوت میکشه 😂😐

امروز                                                                     گفتی خدایا شکرت رفیق ؟ :)
بالا گفتم بحث من هزینه ای ک کرده نیس  اینکه چرا ایرپاد انتخاب کرده مگه مجبور بوده میتونست یه ش ...

مردا مثل ما فکر نمیکنن که بجای ایرپاد ارزون شال بخرن

بهش بگو خرابه خب

2731
من یه خاستگار داشتم تو مرحله آشنایی بودیم تولد اون 20 دی بود من 23 من برای تولدش دسبند طلا خریدم اون ...

حقت بوده 

با این کارش یک درس بزرگ بهت داده که وقتی نه به باره نه به دار برای طرفت اینقدر هزینه نکنی 

2740
مردم واسه زن رسمیشونم جونشون بالا میاد خرج کنه. طرف چندبار میره یجا خواستگاری یه گل نمیبره بعدم میگه ...

اونا دیگ خیلی گدا و بیشعوری و دختری ک ب اینا بله بده  ارزش خودشو نمیدونه

نمیشه بری میوه شیرینی بخوری گل نخری 

یا برا زنت هیچی نگیری

دَر من هست هزار من،که گَر بشکند یک من زاده شود مَن دیگر...! 💚🌱(سه تاکاربری ۹۸ امو ترکوندن!دیگه خط ندارم🫤جناب سروان ولوم کن🤦🏻‍♀️) 

ملت جند ساله شوهر دارن دریغ از یه بار تبریک تولد.اونوقت شما از یه خاستگار بدبخت که معلوم نیست آیا به شوهر تبدیل بشه از هدیه ش ایراد میگیری.بابا یکم یطع توقعاتتون رو بیارین پایین

تراپیستم عجیبترین جمله ی ممکن رو بهم گفت :"《 میدونی چرا تغییر سخته؟چون ادمی رنج آشنا رو به خوشی ناآشنا ترجیح میده.از دایره ی امنت بیرون بیا 》 سقوطی مبهم در میان اقیانوس طوفانی مغز💥                               بنگر به چرخ زمانه که چه کمرشکن است  مناز به رنگ لباست که اخرش  کفن است 💥خدا یا شش دونگ امیدم فقط به خودته💥میدونم آخر قصه تلخ این روزام شیرینه..یه حسی ته دلم داره میگه تو کمکم میکنی میدونم .ایمان دارم بهت...تو از اعماق دلم خبر داری.خداجونم شکرت برای تمام داشته ها...✌️✌️
آر شاید توقع من بالاست  آخه من جنس ارزون استفاده نمیکنم هیچوقت  الان این ایرپاد بعد ۵ دی ...

همینارو با خنده و شوخی بهش بگو    بگو فکنم یبار مصرفه         ببین حق داری بدت بیادا     ولی چون تو مرحله اشنایی هستید زیاد نمیشه توقع داشت    باید ببینی تو موقعیت های دیگه خرج کردننش چجوریه که خسیس نباشه

2706