2733
2734
عنوان

تورو خدا اگه کسی تاپیک منو می بینه جواب بده😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1326 بازدید | 141 پست
میخوای تشنج کنه؟؟؟ تجربه‌ تب نداری؟؟قشنگ بگو تبش الان چنده ؟کی بالا اورد؟چند دقیقه قبلش قطره داده بو ...

واکسن های قبلی که زده بودمم یه کوچولو تب داشت اما قطره می خورد 

از خواب ساعت ۳ بیدارش کردم اونم به زور بعد بهش قطره دادم ۵ دقیقه بعد بالا آورد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واکسن های قبلی که زده بودمم یه کوچولو تب داشت اما قطره می خورد  از خواب ساعت ۳ بیدارش کردم اون ...

عزیزم شیرخودتو میدی؟

همزاد مریم امیر جلالی هستم زیاد هم اعصاب ندارم شیشصدتا هم سیمکارت دارم خود دانید
عزیزم نگران نباش تبش بالانیس خیلی  از عوارض این داروهه بالااوردنش  بهش تو خواب شیربده هی ...

وااای خدا من خودم حالم خوب نیست😔بعضیا اینجا بهم بیشتر استرس می دن که تشنج می کنه

2728
وااای خدا من خودم حالم خوب نیست😔بعضیا اینجا بهم بیشتر استرس می دن که تشنج می کنه

تشنج از تب منظورم نبود.بچه که تب داره رو وقتی خوابه پاهاشو نمیذارن تو اب 

همزاد مریم امیر جلالی هستم زیاد هم اعصاب ندارم شیشصدتا هم سیمکارت دارم خود دانید
2740
بله غیر شیر هیچی نمیدم حتی شیر خشکم نمی خوره

چون واکسن زده و بیحاله نمیخوره کاش شیاف داشتی اخه معدش خالیه.خنک کردی خونه رو؟ یه ذره سینخ رو بزن به لبش ببین بیدار میشه؟

نترس اصلا تشنج برای تب ۴۰ درجه اس 

پسرمنم توباکس شیش ماهگی از ۳۸ کمتر نمیشد 

کف پاش پیاز نصف کن بزار 

پاشو دستمال روی پیشونیش نزار بعداخدایی نکردسینوزیت میگیره روی پاهاوشکمش بزار 

چون واکسن زده و بیحاله نمیخوره کاش شیاف داشتی اخه معدش خالیه.خنک کردی خونه رو؟ یه ذره سینخ رو بزن به ...

اگه داشته باشمم بلد نیستم بزارم براش،کلا ترسوام😔هیچکی ام ندارم ،شوهرمم که همش خودش اولویتشه

عزیزم مادری کلاسخته صبوری میخواد 

تو قویی عزیزم اینو همیشه بخودت بگو 

تو تنهانیستی خداهس .منم کلاخودم همه کارامومیکنم ازکسی کمک نمیگیرم کلا بعدامنتشو سرم میزارن 

الان گذاشتم رو پاهاش

ببین عزیزم اصلا نترس اول اینکه از این به بعد قطره پاراکید بگیر واسه تب بچه .دوم اینکه ۳۷ تب نیس با قطره چکون اب جوشیده سرد بهش بده الانم کنارش دراز بکش بهش شیر بده نگرانم نباش تا ۲۴ ساعت ۴ ساعتی بهش قطره بده بعد اونم اگه باز تب داشت ۶ ساعتی بده 

چون میگذرد غمی نیس 🤗
2706