2737
2739
عنوان

تا حالا شده ک یکی از عزیزانتون

93 بازدید | 14 پست

اینقدر حالش بد باشه ک فک کنی دور از جون الان میمیره 

چ حالی شدی؟ 

این کاربری دست سه تا  دوسته نازی ، نفسی  و زهرا بانو ،،،،،،،،،،هربژی کورد 😍🥰💚

الان دوروز میگذره ک بابام خیلی حالش بد بود دور از جون من گفتم الان میمیره تو  بیمارستان یعنی همه فک میکردن دیگتمومه 

الان ک دو روز میگذره من مریض شدم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
دست و پام وحشتناک درد میکنه 

دکتر برو حتما استرس کشیدی

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
خیلی وضعیت بدی بود خدا کنه برا دشمنمم پیش نیاد 

ان شاالله از بلادور باشید

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
2740

آره شده مادرم یکی دو بار زنگ زد گفت قلبم درد می کنه بردنم بیمارستان منو نمیگی نمی دونم چه جور خودمو رسوندم اون جا بیهوش شدم از شدت استرس تو بیمارستان یه دکتری شیفت داشت کلی بعدش باهام حرف زد که اگه این جور بخوام پیش برم حتی بدون این که خدای نکرده اتفاقی بیفته خودم جلو جلو مردم،،بعد مادرم خداروشکر هیچیش نبود کلی نوار قلب داد فقط تلقین می کنه ولی من تا مرز سکته میرم خونه رو هم می ذارم سرم.

کاش بشه تو همچین شرایطایی لااقل کنترل کنه آدم خودشو من دیوونه می شم خودمو می زنم جیغ می زنم از حال میرم دست خودمم نیست....

فقط 22 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  《برای با تو بودن از ازل تا ابد هم کم است،زودگذر است،چه رسد به این عمر فانی ما،کاش خدا بیاید و وعده ی جهان دیگری را بدهد که زمان در آن معنایی نداشته باشد و بتوان عشق را بار ها و بار ها از آغاز تکرار کرد....》//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................////////در انتظارِ دو تا دختر فسقل تو راهی//کل آب اقیانوس نمی تواند یک قایق را غرق کند،مگر آن که خود قایق سوراخ باشد!//بعضی وقتا جوری تو سایت بعضیا زن ستیزانه نظر میدن که آدم به زن بودنشون شک می کنه که اگه یه مرد همچین فتوا هایی بده قابل درک تره تا یه زن بیاد و در حق خودش ظلم کنه یا شایدم انقدر زن ستیزی براشون عادی شده که راه منطق رو گم کردن!!   
آره شده مادرم یکی دو بار زنگ زد گفت قلبم درد می کنه بردنم بیمارستان منو نمیگی نمی دونم چه جور خودمو ...

وای بخدا منم الان پاهام وحشتناک درد میکنه منم بشدت ترسو ام 

همسرم تو کرونا ،کلا ازش قطع امید کردن ،حال وروز اون روزها که قابل بیان نیست ،ولی الان بعد ۴ سال &nbs ...

منم حالا اصلا پاهام فرقی نکرده 

2706