2737
2734
عنوان

دیگه نمیخوام زنده باشم🙂

153 بازدید | 30 پست

همکلاسیام آزارم میدن مدیرم آزارم میده پشت سرم چرت و پرن میبافن دیگه نمیخوام برم مدرسه🙂

این کاربری دست ۳ نفر بوده کاربر اول کنکور داشت و اکانتش رو داد به کلثوم توی یه گروه ایتا وکلثوم جانم هم چون کنکور داشت سایت رو گذاشت کنار و این کاربری به من رسید من 🧡دختری از تبار کورد 🧡 محجبه هستم با افتخار🖤یا  محمدرسول لله🖤یا امیرالمومنین🖤
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2740

قلبم 😔

درکت میکنم ولی اهمیت نده پر از اشتیاق باش منم اول سال کسی ازم خوشش نمیومد ولی  مهم تر از همه اینه که نباید بهشون اهمیت بدی همه چی درست میشه اوکی؟

بعدم پشت سرت حرف زدن یکبار بگو شما که حرف میزنید پشت سرم جرعت دارید بیایید تو روم بگید 🙂

منم کوروش شاه جهان شاه بزرگ شاه دادگر شاه سومر و اکد شاه چهار گوشه جهان ارتش من به آرامی وارد بابل شد نگذاشتم رنج و آزاری به مردم این شهر و این سرزمین وارد اید من برده داری را برانداختم، به بدبختی های آنان پایان بخشیدم(بخشی از منشور نامه کوروش بزرگ)کوروش شاه جهان شاه بزرگ شاه دادگر آسوده بخواب زیرا که ما بیداریم منم فرزند کوروش بزرگ منم یک ایرانی اصیل افتخارم وطنم.ایرانم ای ایرانم (کاربری از تاریخ ۸ اردیبهشت ۴۰۳ ساعت ۹ شب ماله من شد تایپک های قبل به من مربوط نیست)
چی میگن؟

تهمت های خیلییی بد تازه مدیرمونم باور میکنه

این کاربری دست ۳ نفر بوده کاربر اول کنکور داشت و اکانتش رو داد به کلثوم توی یه گروه ایتا وکلثوم جانم هم چون کنکور داشت سایت رو گذاشت کنار و این کاربری به من رسید من 🧡دختری از تبار کورد 🧡 محجبه هستم با افتخار🖤یا  محمدرسول لله🖤یا امیرالمومنین🖤
من مشکلات مدرسه رو به چپم میگیرم 

حق...🤌🏻

منم کوروش شاه جهان شاه بزرگ شاه دادگر شاه سومر و اکد شاه چهار گوشه جهان ارتش من به آرامی وارد بابل شد نگذاشتم رنج و آزاری به مردم این شهر و این سرزمین وارد اید من برده داری را برانداختم، به بدبختی های آنان پایان بخشیدم(بخشی از منشور نامه کوروش بزرگ)کوروش شاه جهان شاه بزرگ شاه دادگر آسوده بخواب زیرا که ما بیداریم منم فرزند کوروش بزرگ منم یک ایرانی اصیل افتخارم وطنم.ایرانم ای ایرانم (کاربری از تاریخ ۸ اردیبهشت ۴۰۳ ساعت ۹ شب ماله من شد تایپک های قبل به من مربوط نیست)
قلبم 😔 درکت میکنم ولی اهمیت نده پر از اشتیاق باش منم اول سال کسی ازم خوشش نمیومد ولی  مهم تر ...

مسئله اینجاست همشون با من لجن فوش ناموسی بهم میدم و منو کتک میزنن

کار خودتو بکن چیزی نمونده ماه بعد امتحاناته بعدش برو مدرسه دیگه خلاص

دارم اذیت میشم باور کنین مدیرم بهم میگه تو دیوونه ای شماره روانشناس بهم داده

2706