2733
2739
عنوان

تعبیر خوابم چیه خیلی نگرانم؟؟؟؟

147 بازدید | 35 پست

من دایی جوونم فوت کرده ۳هفته ای میشه هرشب گریه میکنم هفته پیش خواب دیدم داییم برام سوغات فرستاده ی عکس که اسم امام حسین و یاابلفظل بود  داداشم گفت دایی این برات فرستاده گرفتم گرفتم یادگاری نگاه میدارم  حالا رفتم مغازه اش دیدم همون عکس رو دیوارش هست ب پسرش گفتم این عکس بده یادگاری از دایی نگه داریم  حالا بنظرتون تعبیر این خواب چیه؟؟؟ داییم خادم امام حسین بود

شاید نذری داشتی از امام حسین حاجتی خواستی برات براورده میشه از کسی که فوت شده چیزی بگیری خوبه ی خیراتم براش بده

تو دلبستی به معشوقی که خود معشوق ها دارد   💔                        رها کن ای دل غافل خدای بت پرستت را🌱
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

مثلا میخواد بگه خواب خوبی دیدم ائمه هوامو دارن

خواهش می‌کنم برای پدربزرگم دعا کنید. دیابت زده به چشمش شبکیه‌ش پاره شده. همه جوابش کردن. ۶ خرداد دارم می‌برمش شیراز پیش بهترین فلوشیپ شبکیه. التماستون می‌کنم یه صلوات بفرستید که دکتر بگه با عمل درست میشه. بگید تا منم براتون صلوات بفرستم. چون بینایی‌ش خیلی کم شده، روزا میرم براشون غذا درست می‌کنم. دعا کن خدا بهم قوت بده که بتونم ادامه بدم. / اگه حاجتی داری قرآن به سر بگیر و خدا رو به ۱۴ معصوم قسم بده (مثل شب قدر). اگه دلت شکست و اشک ریختی، مطمئن باش به حاجت دلت میرسی . / بیاید برای رفته‌هامون فاتحه بفرستیم؛ اونایی که از زندگیمون رفتن ولی از قلب و خاطرمون نه. سفرشون به سلامت. / یه بار تو یه تاپیکی که استارتر با مرد متاهل ریخته بود رو هم بهش گفتم هرزه و تعلیق شدم؛ باورتون میشه؟   

خدا رفتگان شما رو هم بیامرزه، شبیه خواب صادقه است

روزی از روزها ،شبی از شب ها ،خواهم افتاد و خواهم مرد ،اما می خواهم هر چه بیشتر بروم .تا هرچه دورتر بیفتم ،تا هرچه دیرتر بیفتم ،هرچه دیرتر و دورتر بمیرم .نمی خواهم حتی یک گام یا یک لحظه ،پیش از آن که می توانسته ام بروم و بمانم ،افتاده باشم و جان داده باشم ،همین .
2740
چی عزیزم؟

خودتو میگم

مثلا میخوای بگی خواب خوبی دیدی

خواهش می‌کنم برای پدربزرگم دعا کنید. دیابت زده به چشمش شبکیه‌ش پاره شده. همه جوابش کردن. ۶ خرداد دارم می‌برمش شیراز پیش بهترین فلوشیپ شبکیه. التماستون می‌کنم یه صلوات بفرستید که دکتر بگه با عمل درست میشه. بگید تا منم براتون صلوات بفرستم. چون بینایی‌ش خیلی کم شده، روزا میرم براشون غذا درست می‌کنم. دعا کن خدا بهم قوت بده که بتونم ادامه بدم. / اگه حاجتی داری قرآن به سر بگیر و خدا رو به ۱۴ معصوم قسم بده (مثل شب قدر). اگه دلت شکست و اشک ریختی، مطمئن باش به حاجت دلت میرسی . / بیاید برای رفته‌هامون فاتحه بفرستیم؛ اونایی که از زندگیمون رفتن ولی از قلب و خاطرمون نه. سفرشون به سلامت. / یه بار تو یه تاپیکی که استارتر با مرد متاهل ریخته بود رو هم بهش گفتم هرزه و تعلیق شدم؛ باورتون میشه؟   

یعنی یه واقعیت رو توی خواب بهت بگن ، واقعا خواسته اون تابلو رو ازش یادگار داشته باشید 

روزی از روزها ،شبی از شب ها ،خواهم افتاد و خواهم مرد ،اما می خواهم هر چه بیشتر بروم .تا هرچه دورتر بیفتم ،تا هرچه دیرتر بیفتم ،هرچه دیرتر و دورتر بمیرم .نمی خواهم حتی یک گام یا یک لحظه ،پیش از آن که می توانسته ام بروم و بمانم ،افتاده باشم و جان داده باشم ،همین .
یعنی یه واقعیت رو توی خواب بهت بگن ، واقعا خواسته اون تابلو رو ازش یادگار داشته باشید 

من هرروز واسش گریه میکنم  امروز وقتی دیدم همون عکس تو واقعت هست اصلا هنگ کردم قربون خدا برم من داییم عاشق هم بودیم از پدرم مهربون تر بود برام

بهترین خوابی بود تو ۲۷سال عمری که از خدا گرفتم

خب پس لزومی نداره اینجا مطرحش کنی و بپرسی، مگر این که قصدت ریا و شواف باشه

من هرروز واسش گریه میکنم  امروز وقتی دیدم همون عکس تو واقعت هست اصلا هنگ کردم قربون خدا برم من ...

میدونم دلتنگشی، ولی مطمئن باش گریه ها ناراحتی شما باعث اذیت روح اون مرحوم میشه 

2706