2737
2739
عنوان

دختراا از این سرم مو

69 بازدید | 7 پست

کسی داشته؟؟ نظرتون در موردش چیه؟؟

شبی زیر باران برقصان مرا ، میان خیابان برقصان مرا ، میان ترافیک و دود و مه نفس گیر تهران برقصان مرا
گلم شما استفاده کردی؟؟؟ فیک و های کپی تو کار من نیست 😅 فقط یا اورجینال ها کار میکنم😁😅

اره ی مدت از اینجا نمیرخیدم از ترکیه میخریدم من بعدها از اینجا خریدم مث اون نبود با اون قبلیه مقایسه کردم فیک بود اونی ک از اینجا گرفته بودم 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

اصلشو پیدا کمی عالیه

از چه نظر عالیه گلم ؟؟ شما استفاده کردید

فیک و های کپی تو کار من نیست😅 من فقط با اورجینال ها کار میکنم😁😅

شبی زیر باران برقصان مرا ، میان خیابان برقصان مرا ، میان ترافیک و دود و مه نفس گیر تهران برقصان مرا
2742
از چه نظر عالیه گلم ؟؟ شما استفاده کردید فیک و های کپی تو کار من نیست😅 من فقط با اورجینال ها کار م ...

از این نظر عالیه ک حالت مورو حفظ میکنه موخره و اینارو میبره ب مرور زنان براق میکنه از حالت وز درمیارع 

اره ی مدت از اینجا نمیرخیدم از ترکیه میخریدم من بعدها از اینجا خریدم مث اون نبود با اون قبلیه مقایسه ...

بله متاسفانه وقتی از اینجا بخری همین میشه ، به قیمت اصل هم میفروشن بی وجدان ها 🫠🙃

از این نظر عالیه ک حالت مورو حفظ میکنه موخره و اینارو میبره ب مرور زنان براق میکنه از حالت وز درمیار ...

ممنونم عزیزم 😍💚💚

2740