2733
2739
عنوان

ازبچگی شوهرم عادت داره شباموقع خواب پستونک میخوره

| مشاهده متن کامل بحث + 9476 بازدید | 180 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مشکلات دیگرانومسخره نکن

عزیزم به اینا توجه نکن چون ندیدن فکر میکنن تخیلات تو سرشونو تاپینگ زدی ،به نظر من مردای اینجوری کمبود  دارن تو محبت یا دیده شدن یا هنوز به بلوغ عقلی نرسیدن 

2731
یا خدا🤣🤣🤣🤣🤣 @twinkelgirl     @نیکی0     @ماریا_مقدس    

😐خدایا من اینجا چی میخوام

Fιиαℓℓу , ℓιfє ∂α¢єѕ тσ му ιиѕтяυмєит🌙●━━━━─ᴰᴼᴺ'ᵀ ᴷᴺᴼᵂ ᴴᴼᵂ ᵀᴼ ᴸᴼˢᴱ🕊 ‌‌GȏԀ ıṡ ẇıṭһ ṃє♡▬▭❰ 𝐌𝐚𝐤𝐞 𝐮𝐫 𝐃𝐫𝐞𝐚𝐦𝐬 𝐑𝐞𝐚𝐥𝐢𝐭𝐲 ❱▭▬▬       goftino.com/c/eGAKp4
اون که میگه عموش ممه مامان بزرگشو مک میزده :/

🤣🤣🤣🤣🤣🤣جر خوردم امشب

خدا اگر بخواد هیچ‌کس جلو دارش نیست امیدوارم ک خدا برات بخواد💞  تو زندگیم ی آدمایی هستن ک با هر کلمه حرفاشون  بارها بارها ب خودم میگم کاش هیچوقت نمیشناختمشون😄    
😐خدایا من اینجا چی میخوام

😂😂😂😂😂😂

خدا اگر بخواد هیچ‌کس جلو دارش نیست امیدوارم ک خدا برات بخواد💞  تو زندگیم ی آدمایی هستن ک با هر کلمه حرفاشون  بارها بارها ب خودم میگم کاش هیچوقت نمیشناختمشون😄    
2740
با امضات موافقم واقعا😑

🥲🫶🏻

یه جایی تو متنی خوندم:اگ كسی قدرتو نميدونه بذار نبودنت رو احساس كنه!دلم ميخواست ب نویسنده متن بگم:دنیاو آدمهاش انقدر بی معرفت شدن ک كافيه ثانيه ای نباشی جایخاليت ساده تر از اونی که فكر كنی پر ميشه(: سه تا مود همیشگی من : حوصله ندارم، خوابم میاد، گشنمه زندگی ما اولش خدا بزرگه و وسطاش باید ببینیم قسمت چی میشه و آخرشم حتما حکمتی توش بوده! ️ 
چیز عجیبی نیس خیلی از زنام دوست دارن پتو بین ماهاشون باشه بخوابن نمیدونم چرا 

چون وقتی زانوها یه کم از هم فاصله بگیره لگن و شونه ها در زاویه ی درست قرار میگیرن و استخون ها روی هم تا نمیشن. این باعث میشه خیلی از دردهایی که حتی صبح وقتی بیدار میشیم حس میکنیم از بین بره. اصلا بالش مخصوص هست که بین دو تا زانو میذارن.

عکسشو فرستادی لایکم کن

* همین‌که کاری به کار کسی ندارم،همین‌که سرم به زندگی خودم گرمه،همین‌که هرکی هرچی میگه با احترام ردش میکنم،همین‌که  دقیق میدونم پشت سرم چی میگذره ولی به روی خودم نمیارم،همین ها دلیل آرامش و قشنگیه زندگیمه🙂                                                                                                                               
2706