2733
2734
عنوان

ازبچگی شوهرم عادت داره شباموقع خواب پستونک میخوره

| مشاهده متن کامل بحث + 9668 بازدید | 180 پست
من مسافرت که میرم بالشت کم باشه سرمو میذارم رو تشک بالشتمو میذارم رو سرم یه بار مادرشوهر خواهرم بیدا ...

😂😂😂😂😂

وای همزاد منی دقیقا منم همینم.همسرم صبح زود میره سر کار اگه ببینه بالشم از سرم افتاده میذاره رو سرم و میره😂😂😂😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
این چیزا یادش ندید بیچاره میمی هاش بیماری پوستی میگیرن شب تا صبح دهن یه ادم بزرگ باشن😂😂

رضایت دو طرفه✅🤣

یک تازه عروس بی تجربه ولی شاد و خوشحال  (متاهل و متعهد)    درخواست ندین قبول نمیکنم/  زندگی فقط صدسال اولش سخته خیلی ناراحت نباش😂 
😂😂😂😂😂 وای همزاد منی دقیقا منم همینم.همسرم صبح زود میره سر کار اگه ببینه بالشم از سرم افتاده می ...

وای خدا فقط همسرت😂😂😂من چشمامم با روسری میبندم (چشم بند اذیتم میکنه تنگه) اگر یه شب زلزله بشه من تو خواب میرم قطعا اونی که جسدمو پیدا میکنه میگه اینو شوهرش تو خواب کشته جلوتر😂😂فکرشو کن چشما بسته زیر بالشت😂😂

2740
نگران نباش برام عجیب نیست یه عامو دارم که تا مادر بزرگم زنده بود میرعت عین بچه از سینش مک میزد🤢 خدا ...

ولی این یکی دارک ترو سم تر از موضوع تاپیک بود☠️

اینجانشد‌اون‌دنیا‌باشه‌قرارِ‌منو‌تو... :)❤️‍🩹
وااااای دروغ میگی  مگه میشه مگه داریم؟ بعد فوت مامانش چیکار کرد؟ مامانش اصلا چرا اینکارو میک ...

بچه ننه مزخرف ،پسر کوچیکه بود زیاد پرو تشریف داشت نمیدونم چی پیش خودش فکر میکرد به نظرم اینا یه مشت بچن که فقط قد کشیدن

2706