2737
2734

حالا پایین شهر مثلا یه خونه ۳ میلیاردی

نصفشو پسر بده نصفشو خانواده دختر بعد سند نصف نصف

و

جهیزیه هم سه تکه اصلی دختر

و بقیش کم کم پسر میگیرن بعد ازدواج 

ب نظر خو م خیلی اوکیه🥺

❌️لطفا زیر ۲۲ در تاپیک های من شرکت نکنن و ❌️سوگیری نداشته باشید مثلا اگه خیانت دیدید یا طلاق گرفتید لطفا نگید همه مردا مثل همن و... از تجربه های فقط صرف خودتون نگید از چیزایی ک دیدید در اطرافیان و خودتون بگید حرفهایی ک از کتاب ها و روانشناس ها یاد گرفتید، عمه تراپی نباشه🥲من ب تجربه های خیییلی عمیق و خوب بزرگتر از خودم احتیاج دارم ن بچه ها/ برام دعا کنید حالم خوب نیس ۳۲۱/

خب سه تیکه فقط بخرین زندگی چطورشروع میکنین؟ وسایل لازم هست دیگ

نی نی یارشب ناجوانمردانه سه کابری من ترکوند و با کابری قدیمی یکی دیگ تاپیک زدم جواب خاستم اونم ترکوند حلالت نمیکنم☺️ تاپیکم سیاسی نبود حتی دعوام نشد به فرضم ممنوع بود حذف کرد اعتراض کردم بدون جواب کابریم ترکوند. کابری دومم با عصباینت اومدم ترکوند جوابم نداد  کابری فامیل اومدم فقط گفتم چرا حتی توهینم نکردم  گفت با مدیریت صحبت کنین اونم ترکوند. 🙂
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2740

بنظرم خوب نیست 

چون بعدش خانواده داماد میگن اع مادر عروس خونه عردس مگه مسجده حالا یه تور پرده بخر 

اع نباید ظرفو ظروف داشته باشه تو چی غذا بخورن 

اععع روزمین بشینن ؟

حداقل یه کاناپه ک بگیر 

در اخر میبینی هم جهاز دادی هم برای اقا داماد خونه خریدی 

خودتو دوس داشته باش❤️

من موافقم ، خونه بی نهایت مهمه ، بیشتر درامد میره پای اجاره انگار که ریختی تو جوب ، حرص و جوش و اضطرابش که واویلا ، اسباب کشی از اون واویلاتر

شما با دو تا قابلمه هم میتونین سر کنین و کم کم بخرین و برای هر خرید هم ذوق کنین

با این وضع مسکن وقتی میتونین این کار رو کنین منصرف نشین خیلی مهمه

2706