2733
2734

۲بار رفتم دندون پزشکی 

هر دوبار وسط کار خواب رفتم 

یهو به خودم میام دهنم باز میکنم بنده حدت دندون پزشک کارش بکنه ...عمیق خواب نمیدفتم ولی خواب میرفتم یهو خیلی عجیب و ترسناک بود 

زندگیم  با ارزش تر از اونیه که بخام درگیر حاشیه بشم. اینجا برای من فقط جایی برای دیدن راهکار و مشورت هست. پس برای وقتم در اینجا ارزش قائل هستم بخام دروغ بگم و کسی رو سرزنش و قضاوت کنم من فعال زندگی واقعی هستم نه نی نی سایت  

ن 

نمیتونم اینجور باشم اصلا

من کلا موقع خواب باید احساس امنیت کنم

ژیـــــنــا🦂                                             من همونیم که نه مذهبیا قبولش دارن نه غیر مذهبیا.            انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                       رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جدیدبود 

من خیلی وقته دیگه کنکوری نیستم.. لطفا تو تاپیکای مذهبی و چله تگم کنین😁خدای بزرگم،الهی قربونت برم میشه اول سلامتی و آسودگی مامان و ابجیامو ببینم بعد بمیرم؟ میشه مامانم سلامت و خوشحال باشه و آبجیمم بتونه راحت جدابشه و با بچه های نازش خوشحال و سالم زندگیشونو بکنن؟ تنها خواسته مهمم از خدا همینه🤍🥲الان که تااینجا خوندین، میشه برای شادی روح بابای تازه فوت شدم یدونه صلوات بفرستین؟مادرمون، حضرت زهرا نگهدارما و ایرانیا باشه🌟🤲
2731
2740
ن  نمیتونم اینجور باشم اصلا من کلا موقع خواب باید احساس امنیت کنم

اتفاقا خیلی خیلی من بد خوابم 

اصلا راحت خواب نمیرم ولی زیر دیت دندون پزشک خواب رفتم 😑

زندگیم  با ارزش تر از اونیه که بخام درگیر حاشیه بشم. اینجا برای من فقط جایی برای دیدن راهکار و مشورت هست. پس برای وقتم در اینجا ارزش قائل هستم بخام دروغ بگم و کسی رو سرزنش و قضاوت کنم من فعال زندگی واقعی هستم نه نی نی سایت  
اتفاقا خیلی خیلی من بد خوابم  اصلا راحت خواب نمیرم ولی زیر دیت دندون پزشک خواب رفتم 😑

عع

من از اون دستگاهشون متنفرم اصلا روانیم میکنه نمیتونم بخوابم

ژیـــــنــا🦂                                             من همونیم که نه مذهبیا قبولش دارن نه غیر مذهبیا.            انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                       رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
اتفاقا خیلی خیلی من بد خوابم  اصلا راحت خواب نمیرم ولی زیر دیت دندون پزشک خواب رفتم 😑

بیهوشت نکرده؟خخخ

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
من رو متکا وشب تو خونه هم بزور میخابم    چه جالب خوش بحالت

منم بد خوابم اتفاقا از اینایی هستم این پهلو اون پهلو میسم 

اما زیر دست دندون پزشکه خواب رفتم ...

خواب عمیق نه ها 

نمیدونم چطوری تزریق بی حسی کرد اینطوری سدم 

2706