2733
2739

من مادر شوهرم خیلی اذیتم کرد خیلی زیاد بعد وقتی فوت شد همه گفتن حلالش کن منم حلال نکردم خیلی تحت فشار گذاشتن منو منم از جایی سوال کردم گفتن به زبون بگو ولی از ته دلت راضی نیستی حلال نکن حالا من به زبونی اونم خدا شاهد مجبور شدم گفتم حلال کردم ولی از ته دلم حلال نکردم حالا دارم سکته میکنم مگه میشه ازت بخوان به زور از حق خودت بگذری من ته دلم حلالش نکردم اصلا حالا ایا از گردنش برداشته شده یا نه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه قسمت از پس از زندگی رو دیده بودم ، یه خانمی قضیه اش مشابه شما بود ، قلبی حلال نکرده بود ، گناه طرف مقابلش هنوز پاک نشده بود 

خدایا ، گمان میکردم برایت سایه ای بیش نیستم اما حضورت را بارها برایم اثبات کردی .. اشک های مرا دیده و آرزوی دیرینه ام را برآورده ساختی ❤️🧷 ... چرا عاشقت نباشم ؟! 
2742

اصلا همچین حقی ندارن که برای شما تصمیم بگیرن، نباید میگفتین حلال کردین به نظرم‌، ولی در هر صورت مهمه که خودتون خواسته باشین حلال کنین و اگه از روی فشار بوده باشه خب حلال کردن به حساب نمیاد

زبانت معمار است و حرف هایت خشت خام... مبادا کج بچینی دیوارِ سخن که خواهد ریخت بنای شخصیتت💖💫

نه برداشته نشده

یه دختر پر انرژی شاد و خانواده دوست🧕🏻😜💃🏻خدا جونم بابت همه چیز شکرت 🙏🏻♥️ کاربری دست بقیه هم هست😁یا امام رضا (ع) خودت پناهمون باش🤍✨هیچ گونه ای از زیبایی درخشان تر از یک «قلب پاک» نمی درخشد✨🤍
2740

نه. فکر میکنم خدا به دل نگاه میکنه. بعدم یه وقت حرف دعوا و کدورته. یه وقت دل شکستن و آه کشیدن ... اگه دل شکسته باشه نباید بیان اصرار کنن

خود آدمم نباید ناراحتیش رو ابراز کنه. بسپار به خدا. همین که بگی سپردم به خدا، خدا خودش هم قضاوت میکنه هم جبران ...

منکه تو برنامه های زندگی پس از زندگی دیدم

حتی مواردی بود طرف مقابل میگفت من گذشتم ولی اونیکه رفته بود برزخ باز نتیجه بد عملشو دیده بود

در کل فکر می کنم توی برزخ فرد با باطن عمل خودش روبرو خواهد شد و شرمنده میشه و باید پاسخگو باشه حتی اگر طرف بخشیده باشه

اگر طرف  قلبا نبخشیده باشه که کلا پاش گیره تا راضی بشه. 

سلام. این مهمه که از کجا سوال کردین؟

تاپیک شروع نماز داریم برای دوستانی که میخوان نماز خوندن رو شروع کنن، آموزش نماز هم گذاشتیم، اگه میخواید شروع کنید یا علی(ع) بگید و بیاید تاپیک شروع نماز در مسیر باران. یقین داشته باشید اگه این متن رو دارید میخونید، دعوت شده حضرت زهرا(س) هستید💚 حضرت زهرا(س) میتوانست در قضیه مسکین و یتیم و اسیر بگوید که بروید مسجد پیغمبر! خوب حکومت اسلامی است و باید انجام بدهد. نه، وظیفه حکومت، وظیفه جامعه را نفی نمیکند. انسانها در جامعه موظفند که به یکدیگر کمک بکنند. هم کمک مالی هم کمک فکری هم کمک آبرویی. این درس فاطمی است، این معرفت فاطمی است. رهبر انقلاب اسلامی.  عشق❤یک زینب و هفتاد و دو سر میخواهد...بچه بازیست مگر عشق جگر میخواهد❤اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه والنصر🍀
2706