2733
2734

من خودم خیلی حساسم مام بادی اسپلش اسپری پودری و ..  ولی خب بعضیا هستن خیلی بوی خوبی میدن  همیشه😍 ینی چیکار میکنن 🤨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بادی اسپلش و عطر خوب

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•
عزیزم میشه برند چیزایی ک استفاده میکنی و بگی مثلا من حتی بادی اسپلش ویکتوریا سکرتم گرفتم خیلی موندگا ...

ویکتوریا اره منم خیلی شنیدم ماندگاری و پخش بوش کمه

فقط هرچی گرفتی از جای معتبر باشه که فیک نباشه

2740
عزیزم میشه برند چیزایی ک استفاده میکنی و بگی مثلا من حتی بادی اسپلش ویکتوریا سکرتم گرفتم خیلی موندگا ...

ببین زارا قیمتش مناسب تره 

بعد مشابه رایحه ی برندای مختلف رو میزنه 

الان بخوای اورجینال یه برند به نسبت خوب رو بگیری خیلی هزینش زیاد میشه ولی خب زارا خیلی خیلی مناسب میشه دیگه بستگی به سلیقه ت داره ولی قطعا باز ماندگاری و پخش بو مثل برند اصلی نیست منتها از ادکلن فیک بهتره

منم عاشق بوی خوبم😍

تو حموم شامپو بدن 

میام‌بیرون مام 

و بادی اسپلش خیلی برندا رو‌امتحان کردم مثل وود لایک و ویکتوریا ک اصلا ن ماندگاری ن پخش بود فقط رایحه وانیلی رو دوس دارم میخرم🫤 ولی مای خیلی خوب میمونه مخصوصا طلایی و ابیش 

رکسونا هم خوبه 

و یدونه لوکس اگ پیدا مردی حتما بخرش😍عالیههه

جهان من در صلح است🪐
2706