2733
2734

پشیمون نیستین؟ حس میکنم فرم مصنوعی میگیره و ادم خسته میشه کامل هم که پاک نمیشه جاش قرمز و سبز و ابی میشه

من اصلا ابرو ندارم اما حرات زدن هم ندارم

⁦مزاحم نشو👈👈👈☀️⁩!!!!⁦☀️⁩ جز استارتر کسی منو ریپلای نکنه....من مخاطبم فقط استارتره...⁦☀️⁩مزاحم نشید لطفا👉👉👉👉👉

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من عیدفطر میکرو کردم هفته دیگ باید برم ترمیم

برکردی عقب بازم میزنی

من کلا ریسک ناپذیرم روی صورتم از هر تغییری میترسم

⁦مزاحم نشو👈👈👈☀️⁩!!!!⁦☀️⁩ جز استارتر کسی منو ریپلای نکنه....من مخاطبم فقط استارتره...⁦☀️⁩مزاحم نشید لطفا👉👉👉👉👉

منم خودم نزدم

ولی خواهرهام زدن وهرسال تمدید میکنند وراضی هستند

تقریبا کمتر کسی هست که ابروی طبیعی داشته باشه،همه گیر شده تتو  ومیکرو وهاشور

سلام،برای سلامتی وخوشبختی همه (صلوات)
2738
من چند سال قاب سایه میزدم الآنم دوساله میکرو میکنم ولی میگم ای کاش رو ابرو خودم کار میکردم  من ...

درست میگی بهترین کاره

منم خودم نزدم ولی خواهرهام زدن وهرسال تمدید میکنند وراضی هستند تقریبا کمتر کسی هست که ابروی طبیعی ...

اخه کمتر کسی هم قشنگ میشه ابروش بعد این تاتو ها

اخه کمتر کسی هم قشنگ میشه ابروش بعد این تاتو ها

راستش سلیقه ای هست، انگار یک چیزی که مد میشه حتی زشتش هم برای همه جا میفته، مثل گونه گذاری ولب شتری

سلام،برای سلامتی وخوشبختی همه (صلوات)
2706