2733
2739
عنوان

من چجوری طلاقمو بگیرم؟

453 بازدید | 48 پست

من خیلی شرایط خوبی ندارم با همسرم . خانوادم هم پشتم نیستن حتی کتک از مامانم میخورم میگ حق نداری جدا بشی . هرچقدرم بد باشه مجبوری بسازی من همش ۲۲ سالمه .بخدا دارم زنده زنده دفن میشم . نمیدونم باید چکار کنم😔. طاقت این زندگیم هم ندارم تاپیک های قبلم بخونین متوجه میشین . فقط دلم گرفته دیگ دوس دارم بمیرمممم بخدا .

کاربری دست دو نفر♥️کاربری سومهه♥️

شاغلی؟ یا پس اندازی چیزی داری؟

اگر ریزش مو دارید تاپیکم رو بخونید سوالی هم داشتید بپرسید اگر بتونم و اطلاع داشته باشم خوشحال میشم راهنماییتون کنم.✨❤️.  دراگر بر توببندد مرو و صبر کن آنجا زپس صبر تو را بر صدر نشاند!                      اگه تاپیک دعا، ختم ، چهله، نذر و هر تایپک مذهبی داشتید ممنون میشم تگم کنید🙏❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اول سعی کن ی شغلی در امدی برا خودت داشته باشی بعد اقدام کن

ای آنکه در قلبمی و کنارم نه ! تو پنهانی ترین دلتنگی منی(H) خدایـــا ازت میخوام به دلش آرامش بدی،،، بهترینا قسمتش بشه، همیشه دلش شاد و لبش خندان باشه❤ ممنوعه ترینم همیشه دوستت دارم😘
2728
2740
اگه همه راهها رو رفتین و شوهرتون درست بشو نیست و شاغل هستین یا حرفه خاصی بلدین و میتونید شغل پیدا کن ...

دقیقا اره مشکلم اینه نمیزارن جدا شم همش مامانم میگ حرف مردم ابرومون و... ولی بقران دارم تلف میشم هیچ جوونی نکزدم زندگی نکردم خوشی ندیدم .

ببین عزیز دلم تصمیم گیری برای طلاق یه مقداری سخته اما اگر واقعا احساس می‌کنی که دیگه بریدی به تهش رسیدی و این زندگی دیگه درست نمیشه و شوهرت هم آدم درست حسابی نیست باید جدا شی و یه زندگی جدیدی برای خودت بسازی .

مسیر سختیه اما باید قوی باشی و دستت رو رو زانوت بزاری و بلندشی ، به حرف مردم اهمیت ندی ، تیکه ،طعنه ، آزار و اذیت همه رو ندید بگیری ‌.

حتما حتما برو با یه وکیل صحبت بکن .

اگر شاغل نیستی حتما یه شغل پیدا بکن .

میگی خانواده ات پشتت نیستن پس صفر تا صد مسیر رو باید تنهایی بری و مستقل باشی .

خوب فکراتو بکن .

بعدش از یه مشاور حقوقی کمک بگیر و باهاش صحبت کن .

بعدشم در خواست طلاق بده .

اولش یکم برو بیا و جلسات مشاوره ایناشاید براتون بذارن اما خب چیزی نیست

اگر ریزش مو دارید تاپیکم رو بخونید سوالی هم داشتید بپرسید اگر بتونم و اطلاع داشته باشم خوشحال میشم راهنماییتون کنم.✨❤️.  دراگر بر توببندد مرو و صبر کن آنجا زپس صبر تو را بر صدر نشاند!                      اگه تاپیک دعا، ختم ، چهله، نذر و هر تایپک مذهبی داشتید ممنون میشم تگم کنید🙏❤️
مشکلت چیه که میخوای طلاق بگیری ؟ بعد هم همه چی مگه با طلاق درست میشه ؟

عصبیه بداخلاقه از وقتی ازدواج کردیم چندساله سرهم ۶ سال حتی باهام بازار نمیاد ن تفریح ن مهمونی ن خونه زندگی پیش مادرشم تو دو اتاق جالب اینه اون خونه هم مال مامانم اینا مستاجر مامانم . ن جایی ن کاری هیچیییی تنها هم نمیزاره . 

دقیقا اره مشکلم اینه نمیزارن جدا شم همش مامانم میگ حرف مردم ابرومون و... ولی بقران دارم تلف میشم هیچ ...

کاری به حرف مردم نداشته باشین مگه قراره مردم بهتون ارامش بدن یا یه زندگی خوب ؟؟؟ فقط و فقط به خودتون فکر کنید و اینده خودتون براتون مهم باشه 

2706