2737
2734
عنوان

من چجوری طلاقمو بگیرم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 454 بازدید | 48 پست
بچه نداری .یه شغل پیدا کن شده پرستار بچه وسالمند به درآمد برس بعد برو  ولی اول سعی کن زندگیتو ...

ندارم . ن بابا مدرک زبان دارم میتونم تدریس کنم تقویتی یا اموزشگاه

کاربری دست دو نفر♥️کاربری سومهه♥️
ببین عزیز دلم تصمیم گیری برای طلاق یه مقداری سخته اما اگر واقعا احساس می‌کنی که دیگه بریدی به تهش رس ...

اره بخدا همشو میدونم تصمیمو گرفتم . بخدا سری قبل مامانم ۳ بار دسش روم بلند شد ک برگرد منم مجبورشدم برگردم ولی الان تو این خونه دستم نمیره جارو بکشم همش فکر دلتنگی گریع بغض . میفهمم زندگیم اشتباه منم سنی ندارم ک .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کاری به حرف مردم نداشته باشین مگه قراره مردم بهتون ارامش بدن یا یه زندگی خوب ؟؟؟ فقط و فقط به خودتون ...

اره کاش بفهمه بقران پدرمو دراورد جتی قرص خوردم خودکشی کنم . دخالت تو زندگیم خبلی زیاده حتی مادربزرگمم دخالت داره نمبزارن جدا شم . شوهرمم عصبیه اخلاقش رفتارش کلااا باهم نمیخونیم تنها کسی داره زجر میکشه از روحی منم .

2731
اره بخدا همشو میدونم تصمیمو گرفتم . بخدا سری قبل مامانم ۳ بار دسش روم بلند شد ک برگرد منم مجبورشدم ب ...

جداشو و خودتو نجات بده همین اما به خاطر اینکه اشتباه نکنی یه مشاورحقوقی یا وکیل مناسب پیدا کن باهاش حرف بزن طلاهاتم نگه دار حتما لازم میشه .

حتما حتما صحبت کن .

به هیچکسسسسسسسس از اطرافیانتم نگو میخوای طلاق بگیری .

قبل رفتن به خونه باباتم یه کاری پیدا کن حتما .قوی باش❤️✨

اگر من رو توی یه تاپیک دیدی قضاوتم نکن😂من نسبت به موضوع اون تاپیک رفتار میکنم😂 
جداشو و خودتو نجات بده همین اما به خاطر اینکه اشتباه نکنی یه مشاورحقوقی یا وکیل مناسب پیدا کن باهاش ...

واسم دعا کن ی دعوایی بشه بهونم شه برگردم خونه خودمون😭. پدرم داره درمیاد اینجا . 

عزیزم بنظرم با ی مشاور صحبت کن و ازش کمک بگیر  اینو از من که این راهو رفتم و طلاق گرفتم گوش بد ...

بهم گفت جدا شو . حتی ب مامانم گفت وقتی بهش گفت دیگ منو مشاوره نبرد .

2740
واسم دعا کن ی دعوایی بشه بهونم شه برگردم خونه خودمون😭. پدرم داره درمیاد اینجا . 

دعوا نمی‌خواد که هر وقت تصمیم گرفتی برو .

یا مستقیم ترکش کن و بگو خداحافظ

مگ میش؟ خانوادم چی؟

به اونام بگو ، بگو‌ نمی‌خوام زندگی کنم و تصمیم به جدایی گرفتم قاعدتاً اولش برخوردشون بده ولی خب کنار میان بالاخره 

به اونام بگو ، بگو‌ نمی‌خوام زندگی کنم و تصمیم به جدایی گرفتم قاعدتاً اولش برخوردشون بده ولی خب کنار ...

۲ سال منو میفرستن فکر کن زنگ میزنن بیا ببرش من حتی خودکشی کردم

۲ سال منو میفرستن فکر کن زنگ میزنن بیا ببرش من حتی خودکشی کردم

جز خونه پدریت جایی نیست که بتونی بمونی؟

چون اینجوری که میگی اذیتت میکنن نمی‌ذارن تمرکز کنی .

2706