2733
2739
عنوان

تو این زمونه موتور نشستن خیلی بیکلاسیه؟؟؟؟😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1217 بازدید | 97 پست
اخه ازاین موتور با کلاسا که سیصد پولشه نیست هوندائه

باشه هرچی موتور موتوره...

با حرفای دیگران شوهرتو تخریب نکن اونم گناه داره خداروشکر کن که شوهرت به فکره با همین موتورم به فکر گردوندن شماس..اصلا خودتو با دیگران مقایسه نکن ..

یه چیزایی رو بی کلاسی میدونید که ادم برگاش میریزه  یا یه چیزایی رو اوج باکلاسی میدونید که بازم ...

موتور معمولیه نگاه بعضیا کنارم تحقیر آمیزه دوستم ماشین خریده اصلا دیگه بیرون میره ادمو نگاه نمیکنه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اولا هیچ دلیلی نداره کل زندگیتون رو دایره باشه و همه چیتون دوستاتون بدونن بعدشم با افتخار میگفتی آره ...

همسایمونه شوهرم اورد این دویید اومد ببینه خونه مامانم بودیم اصلا خیلی بد گفت 

2738
چه حرفایی میزنی مگه موتور چشه همش باید بحرف مردم گوش کنی مگه؟ حالا اگه بقول خودت از اون گنده ها بود ...

من اصلا همچین شخصیتی ندارم این همه سال زندگی نمیدونم چرا حرفش دلمو زد یه جوری شدم انقد ذوق داشتم کور کردن ذوقمو یه لحظه گفتم نکنه من زن بیخیالیم 

موتور معمولیه نگاه بعضیا کنارم تحقیر آمیزه دوستم ماشین خریده اصلا دیگه بیرون میره ادمو نگاه نمیکنه&n ...

حالا دوستت چی خریده ک اینقدر باد کرده روی زمین نمیتونه راه بره؟ 🤔

وَالـْـعـَـصـْـر کـِه بــی عـِشْـــقِ تـْـو، مـَن خُـسْـرانـَـم♥️
2706