2737
2734
عنوان

تو این زمونه موتور نشستن خیلی بیکلاسیه؟؟؟؟😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1217 بازدید | 97 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه چیزایی رو بی کلاسی میدونید که ادم برگاش میریزه 

یا یه چیزایی رو اوج باکلاسی میدونید که بازم ادم برگاش میریزه 

موتور نشستن چه ربطی به کلاس داره اخه 

یه سریا با همین موتور تو اینستا بلاگری میکنن الان 

شد شد ، نشد خدا بزرگه :) 
2731

خیلی کیف میده ..چه ربطی به تیپ داره ...فقط بنظرم با کت شلوار نمیشه .‌‌‌‌‌‌‌بزار هرچی میگن بگن خوش باش

معتاج دعا خیرتونم.یه صلوات بفرستید لطفاً.‌.  تا کفش کسی رو پات نکردی در مورد راه رفتن اش قضاوت ..نکن ..

اولا هیچ دلیلی نداره کل زندگیتون رو دایره باشه و همه چیتون دوستاتون بدونن بعدشم با افتخار میگفتی آره فانتزیم بود همیشه مث گوگوش و بهروز وثوق بزنیم ب جاده خیلیم خوش میگذره ... در کل با وجود ترافیک موتور بهترین وسیلست برای توی شهز ... 

فقط 4 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قیافه من 🔫😑😑 وقتی توی تاپیک خانومای باردار میرم۰۰۰ از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره🔫😑 با هندزفری آهنگ گوش دادم بچم ناقص نشه🔫😑تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه🔫😑یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه🔫😑 موز خوردم بچم نیوفته🔫😑 چایی داغ خوردم بچم نسوزه🔫😑 الویه خوردم تخم مرغ خام توی سسش رو بچم اثر نذاره🔫😑 حالت تهوعم قطع شده بچم نمرده باشه🔫😑 داشتم بستنی میخوردم یه تیکش افتاد رو شکمم سنگین نباشه بچم سقط بشه🔫😑😑 درو محکم کوبیدم گوش بچم پاره نشه🔫😑باد پرده رو تکون داد نوار سرپی توی پرده توی هوا معلق نشه روی بچم اثر بزاره🔫😑😑 بچه فامیل با لیزر اسباب بازی انداخت رو شکمم واسه بچم ضرر نداره🔫😑 عطر میزدم تاپم نازک بود ریخت رو شکمم بچم خفه نشه🤕😑😑 کشمش خوردم بچم فلان نشه... یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه... مادر شوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی، مگه چند روز دیگه داری تا زایمان؟ دوهفتمه عزیزم🔫😑😑😑                                                                                                                                                                                                                                    
2740

نه بابا من یه دختری دیدم تنهایی موتور سواری میکرد خیلی هم خوشگل و خوشتیپ بود . من شوهرم ماشین داشت اصلا یه روز نگفت بریم گردش تا الان که ماشینش رو هم فروخته و پای پیاده ست . قدرش رو بدون 

چه حرفایی میزنی مگه موتور چشه همش باید بحرف مردم گوش کنی مگه؟

حالا اگه بقول خودت از اون گنده ها بود سوارش میشدی مگه واسه مردم زندگی میکنی خداروشکر کن خونه داری وقتی شوهرت کاریه میتونه وام بگیره موتورم بفروشه ی ماشین بخرید 

همین همچین دوستایی هستن که آدمو بدبخت میکنن

میشه برای حاجتم ی صلوات بفرستید😍😍مرسی❤️

بابا ما هم هوندا داریم کیف کن به کسی ربطی نداره مهم دل خودتون خوش باشید 

منکه  خوشم میاد سوار متور بشم ولی همسرم زیادی وقت سرکاره نمیرسه زیاد بیرون بریم

💕اگه خدا بخواد خرداد میام خبر سالم بودن نی نی مو میگم   میخوام cvsبشم برای نی نیم دعا کنید سالم باشه  🤍🌱

ما ماشین داریم ولی جایی میخوایم بریم به شوهرم میگم لطفا با موتور بریم 

کلی کیف میده، همه توی ترافیکن ما با سرعت از کنارشون رد میشیم 😎

و اونایی که مارو نمیشناسن خب فکر میکنن ما ماشین نداریم ک سوار موتور شدیم ولی فکرای اونا اصلا واسم مهم نیست 😎😍

وَالـْـعـَـصـْـر کـِه بــی عـِشْـــقِ تـْـو، مـَن خُـسْـرانـَـم♥️
2706