2737
2739
عنوان

دکتر واسه ریزش موهام قرص فیناستراید داد😮🫤

| مشاهده متن کامل بحث + 651 بازدید | 53 پست
اره دکتر گفت ۲ ماه دارو بخور بعدش مزو انجام بده اونم خیلیا میگن تاثیر نداره 

مزو خیلی خوبه 

دختر خالم موهاش کامل ریخت انجام داد الان کامل پر شده موهاش از اول هم بهتر

دیگران خدا رو انتخاب میکنن که به جهنم نرن؛ما خدا رو انتخاب میکنیم چون از جهنم برگشتیم🤍__که شبِ شَراب، نَیرزَد به بامداد خُمار...✨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چشم 😂😂 خودم دارم کچل میشم تیغ چیکار داره

من خوردم اصلا تاثیرنداشت

نی نی یارشب ناجوانمردانه سه کابری من ترکوند و با کابری قدیمی یکی دیگ تاپیک زدم جواب خاستم اونم ترکوند حلالت نمیکنم☺️ تاپیکم سیاسی نبود حتی دعوام نشد به فرضم ممنوع بود حذف کرد اعتراض کردم بدون جواب کابریم ترکوند. کابری دومم با عصباینت اومدم ترکوند جوابم نداد  کابری فامیل اومدم فقط گفتم چرا حتی توهینم نکردم  گفت با مدیریت صحبت کنین اونم ترکوند. 🙂
2728
کجا انجام داد تهرانه 

نه شهر خودمون 

ببین کف سرش اندازه یک کف دست کامل خالی شد بخاطر استرس 

یعنی موهاش افتضاح بود 

هیرویت و زینک خورد با مزو انجام داد الان عالی شده موهاش

کامل برگشته

دیگران خدا رو انتخاب میکنن که به جهنم نرن؛ما خدا رو انتخاب میکنیم چون از جهنم برگشتیم🤍__که شبِ شَراب، نَیرزَد به بامداد خُمار...✨
عوارض نداشت ؟؟

نه

نی نی یارشب ناجوانمردانه سه کابری من ترکوند و با کابری قدیمی یکی دیگ تاپیک زدم جواب خاستم اونم ترکوند حلالت نمیکنم☺️ تاپیکم سیاسی نبود حتی دعوام نشد به فرضم ممنوع بود حذف کرد اعتراض کردم بدون جواب کابریم ترکوند. کابری دومم با عصباینت اومدم ترکوند جوابم نداد  کابری فامیل اومدم فقط گفتم چرا حتی توهینم نکردم  گفت با مدیریت صحبت کنین اونم ترکوند. 🙂
2740
آره انجام میدن منم کلینیک صحبت کردم گفتن برات انجام میدیم

انجام نده من انجام دادم پشیمون شدم برا خانم ها اصلاجواب نمیده 

نه شهر خودمون  ببین کف سرش اندازه یک کف دست کامل خالی شد بخاطر استرس  یعنی موهاش افتضاح ...

به منم دارو و آمپول داده استفاده کنم بعدش برم مزو بخدا کف سر مشخصه خیلی ناراحتم 

من اطرافیانمو دیدم راضی هستن ما هم میکنیم توکل بر خدا😅سنگ مفت گنجشک مفت

خانم بودن؟ 

2706