2737
2739

ولی واسه مشکلات پروستات مردانه هست نوشته خانم ها استفاده نکن حتی به قرص دست هم نزنن بنظرتون نخورم چیکار کنم ؟میترسم هورمونام بهم بریزه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب نوشته زن نخوره ببرش مطب دکتر

منم کوروش شاه جهان شاه بزرگ شاه دادگر شاه سومر و اکد شاه چهار گوشه جهان ارتش من به آرامی وارد بابل شد نگذاشتم رنج و آزاری به مردم این شهر و این سرزمین وارد اید من برده داری را برانداختم، به بدبختی های آنان پایان بخشیدم(بخشی از منشور نامه کوروش بزرگ)کوروش شاه جهان شاه بزرگ شاه دادگر آسوده بخواب زیرا که ما بیداریم منم فرزند کوروش بزرگ منم یک ایرانی اصیل افتخارم وطنم.ایرانم ای ایرانم (کاربری از تاریخ ۸ اردیبهشت ۴۰۳ ساعت ۹ شب ماله من شد تایپک های قبل به من مربوط نیست)
2728

نخور 

بخاطر مو بدنت رو بفنا نده ارزش نداره 

فیناستراید خیلی عوارض داره

دیگران خدا رو انتخاب میکنن که به جهنم نرن؛ما خدا رو انتخاب میکنیم چون از جهنم برگشتیم🤍__که شبِ شَراب، نَیرزَد به بامداد خُمار...✨

فیناستراید هورمون زنانه رو در بدن زیادمیکنه . اگر بچه دار هستی بخور چون قصد بارداری نداری اگه بچه نداری نخور چون باعث مشکله نازایی میشه

میشه برای سلامت دنیااومدن بچم دعاکنیدیه صلوات بفرستید.اون تمام زندگیه منه
2740
چشم 😂😂 خودم دارم کچل میشم تیغ چیکار داره

کجا همچین چیزی گفته من یکسال خوردم به خاطر مشکلات هورمونی. زنان که باعث ریزش میشه خوبه

جواب ابلهان خاموشیست....پس اگه ریپ زدی و جواب ندادم بدون که این مثل در موردت صدق میکنه..

همه درجا فیناید میدن، من دوره نوجوانی خوردم اثری که نداشت بعدم عوارضش اذیت کننده بود رها کردم میگفتن باید ۱ سال بخورید اصلا من قدرتشو نداشتم، دیگه هم بخوام اقدامی کنم کاشت مو بصرفه ترین نه این چیزها

2706