2737
2734
عنوان

دوستان میگم ...

109 بازدید | 8 پست

دوستان میگم قاب عکس قدیمی داریم که عکس افراد برش داده شده بعدا روی یک صفحه که ضریح حرم امام رضا علیه السلام هست گذاشته شده حالا گوشه شیشه اون شکسته میشه کلا برد عکاسی درستش کرد ؟!(:

هزینه قاب و پس زمینه زیر رو هم نمیدونم چه قدر میشه اگر  جدیدا کار مرتبطی انجام دادید هزینه رو به من بگید ممنون💞💜💕

خدا جو💞م: (هم میدونی هم میتونی تویی خدای کن فیکون ها)  
بله میشه اینا هم‌چاپ روی دیوارکوبه خیلی هم هزینش پایینه

چه جالب خوب هست حالا این چه قدر هست ؟(:

نه نه من میخوام که مثلا همون عکس افراد روی یک زمینه ضریح جدید باشه با یک قاب نو نمیدونم میشه یا نه !!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه جالب خوب هست حالا این چه قدر هست ؟(: نه نه من میخوام که مثلا همون عکس افراد روی یک زمینه ضریح جد ...

بله میشه عزیزم

من خودم انجام میدم

بستگی به سایز داره از ۱۱۰تومن میزنم تا ۲۵۰ تومن

عسک رو میتونید فتوشاپ کنید روی حرم حالا چه من انجام بدم چه عکاسی

🔴آقایون به من درخواست ندن،ریپلای نکنن و تو تاپیکام نیان🔴 🇪🇭ای کاش میتوانستم کودکان را در قلبم پنهان کنم تا زمانی که جنگ ها تمام شود😓کاربری چهارم من 😶 با شماره مادرشوهرم اومدم اینبار💔خطر شناسایی توسط خواهرشوهر😂تگم کن😐تگم نکردی از ما نیستی😂تو تاپیکای عکس و جنجالی و دعوا😁مرسی میشم🥲🫂❌️از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                
2728
بله میشه عزیزم من خودم انجام میدم بستگی به سایز داره از ۱۱۰تومن میزنم تا ۲۵۰ تومن عسک رو میتونید ...

رزق و روزیتون همیشه پر برکت و برای مناسبات شادی عروسی تولد موفقیت های زندگی و همچنین برای خودتون(:❤❤❤

رزق و روزیتون همیشه پر برکت و برای مناسبات شادی عروسی تولد موفقیت های زندگی و همچنین برای خودتون(:❤❤ ...

ممنونم گلم همچنین شما❤️😍🌱

🔴آقایون به من درخواست ندن،ریپلای نکنن و تو تاپیکام نیان🔴 🇪🇭ای کاش میتوانستم کودکان را در قلبم پنهان کنم تا زمانی که جنگ ها تمام شود😓کاربری چهارم من 😶 با شماره مادرشوهرم اومدم اینبار💔خطر شناسایی توسط خواهرشوهر😂تگم کن😐تگم نکردی از ما نیستی😂تو تاپیکای عکس و جنجالی و دعوا😁مرسی میشم🥲🫂❌️از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                
متقابلا ممنونم آمین ۵ سوره کوثر هدیه به شما💞💜💕😍☺

چقدر انرژی مثبت داری دختر😍😅🩷منم برات حمد میخونم عزیزم💚😘

2740