2733
2734

یکی از پسرای دانشگاه قبلا بهم علاقه داشته البته هنوزم داره ولی اخلاقمون بهم نمی‌خورد الان در حد سلام علیک ارتباط داریم چون بیشتر وقتا همو میبینیم با توجه به این شناختا دوستمم میشناسه که تازگی هممم فالو کردن کلا پروندش بسته شده اما رفتار دوستم رفته رو مخم میدونم علاقه حسی به پسره نداره ولی از دوست پسره خوشش میاد و سعی میکنه زبون بریزه خیلی سعی میکنه صمیمی باهاش برخورد کنه پسره هم ازمن کینه داره یکم گاهی وقتا که نیستم میشینن غیبتمو میکنن که مثلا شوخی میکنن اما من خوشم نمیاد چون خیلی وقتا پشتمو خالی میکنه و جوگیر میشه چت کردنشم اگه من ندونم کیه یکی ببینه فک میکنه لاس میزنن ..درصورتی که خودش بود میگف فلانی رو تو پیجت  راه نده خوشم نمیاد یا بگو چی گفته اما خودش جدیدا حتی بهم نمیگه با پسره حرف میزنه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

خب باهم باشن مگه چیه؟

اینطور که ناراحتی انگار تو با پسره دوستی و اومده بهت خیانت کرده ولی اینطوری نیست.

اگه هم حس بدی میگیری ارتباطتو باهاشون قطع کن چون حال خودت از همه مهم تره

خب شما ک رل هم نبودین ،پس اینهمه واکنش شما نسبت ب رابطه دوستتون با اون پسر چیه

مسئله رل بودن نیست همونطور که وقتی دوستم علاقه نداره با پسرایی که رفیق بوده ارتباط داشته باشم اونم قاعدتا باید همینطور باشه ن اینکه بیاد واینکه رابطه اونا باعث میشه اون پسر فکر کنه من پشیمون شدم از اینکه باهاش اوکی نشدم..و دلیل اصلی که بقول شما این همه واکنش نشون میدم بخاطر اینه که وقتی پیش اون پسره میره جوگیر میشه و چیزایی که نباید بگه رو میگه یا شوخیایی که میدونه اگه بفهمم ناراحت میشم و منم دوس ندارم وقتی هیچ سنخیتی با طرف ندارم چ لزومی داره 

خب باهم باشن مگه چیه؟ اینطور که ناراحتی انگار تو با پسره دوستی و اومده بهت خیانت کرده ولی اینطوری ن ...

ن منکه پسره رو دوس نداشتم که بخوام حسودی کنم منظورمو بد متوجه شدید..دوستم متاسفانه وقتی پسره رو میبینه یجورایی شروع میکنه به تخریب یا تیکه ..نمیدونم متوجه میشی یا ن در واقع جوگیر میشه و پسره هم از خدا خواسته تکرارش میکنه ..بعد اینکه منو این دوستم دوست مشترکم داشتیم که بخاطر ایشون اونا رو یا تو پیجم راه ندادم یا کلا دیگ سلامم نمیکنم چون اینطور راحت تر بوده  در صورتی که من مث اون نیستم و پشت دوستمو خالی نمیکنم

مسئله رل بودن نیست همونطور که وقتی دوستم علاقه نداره با پسرایی که رفیق بوده ارتباط داشته باشم اونم ق ...

پس اگه اینجوریه حتنا بهش تذکر بده 

چون در وهله اول شما رفیقید باهم 

پس اگه اینجوریه حتنا بهش تذکر بده  چون در وهله اول شما رفیقید باهم

درسته ولی متاسفانه اگه پای خودش وسط باشه رفیق واسش مهم نیس چون دیدم ازش ..اینجوریم یهو برم بهش تذکر بدم ممکنه بزاره پای حسودی یا اینکه طرز فکرمو قضاوت کنه..تصمیم گرفتم کم کم ازش فاصله بگیرم که البته فقط بخاطر این موضوع نیس 

2706