2737
2734
میتونم بپرسم به زور بود یا با میل؟  و این که فقط یه مرتبه یا تکرار میشه؟

داستانش یکم پیچیدست نمیتونم تایپ کنم اما به زور نبود ولی خیلی هم با میل خودم نبود 

چند بار بود 

بهای سنگینی دادم تا فهمیدم ، ‌‌‌‌‌کسی رو که قصد ماندن ندارد ، باید راهی کرد . 🥺💔
تیروییدم نرماله بلغم دارم ولی گرمی می خورم گر می گیرم دم نوش زنجبیل ودارچین لیموبه توصیه ی پزشک خورد ...

بیشتر مراقب خودت باش گلم 

صدسال ره مسجد و بُتخانه بگیری ...عمرت ب هدر رفته اگر دست نگیری ...بشنو سخن نغز تو از پیر خرابات ...ز هر دست ک دادی ز همان دست بگیری

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

قول بده دیگه رابطه برقرار نکنی باشه آبجی گلم  خدا مراقبت باشه الهی

چشمم 

مرسی عزیزم بابت دلگرمیت ❤️

بهای سنگینی دادم تا فهمیدم ، ‌‌‌‌‌کسی رو که قصد ماندن ندارد ، باید راهی کرد . 🥺💔
یبار نبود چند بار بود‌ ولی دیگ نداشتیم 

ناشته باش هم اینکه گناهم هست.

۰۹۶۴۰۰ احکام و اخلاق و مشاوره داره ۸صبح تا۸شب هستن همشون تحصیلات حوزوی دارن تقریبا فکر کنم زنگ بزنید راهنمایی کنن

💙💚💛🌹🌸🍀🤲الهم صل علی محمد وآله محمد و عج فرجهم.💙💚💛🌹🌸🍀🤲
2731
 یکی دیگه.به نامزدش گفت که پرده ندارم و دعوا افتاد و همه فهمیدن.دیگه کم رنگ شد. کاش راستشو نگی ...

نمیدونم اصلا به هیچی فکر نمیکنم 

اگر فکر کنم خودم و میکشم 

نمیدونم اصلا به هیچی فکر نمیکنم  اگر فکر کنم خودم و میکشم

دیگه بدتر انقدر سخته اون دنیا که نگو .تو شبکه۴میگفت.

الان اون انقدر خوشبخته.از همه خواهرها خوشبخته.پول دار.همسر پاک و کاری.

بعدش از یاد میره

💙💚💛🌹🌸🍀🤲الهم صل علی محمد وآله محمد و عج فرجهم.💙💚💛🌹🌸🍀🤲
2740

بعد از پنج سال رفتم تاپیک های ک در مورد من بود خوندم 

حالم بد شد 

هیچ کدوم نمیبخشم انشالله به همون درد گرفتار بشن

وزن شروع ۷۰.     وزن فعلی ۶۸        وزن هدف ۵۵.     تاریخ شروع رژیم ۱/۲/۱۴۰۳  یکبار تونستم دوباره هم میتونم.        شبیه نقطه ویرگول ، خواستار پایان محکوم به ادامه
دیگه بدتر انقدر سخته اون دنیا که نگو .تو شبکه۴میگفت. الان اون انقدر خوشبخته.از همه خواهرها خوشبخته. ...

نمیدونم ممنون بابت راهنمایی ی چیزی میشه تهش 😔

2706