2733
2734
عنوان

آرمی ها بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 580 بازدید | 86 پست
هار هار نمکدون

ارع پیش تو بودم نمکت به ماهم مالیده 😂🗿

من قبلا فکر می کردم زندگیم یه تراژدیه⦳، اما حالا می فهمم که همش یه کُمِدی بوده彡 :) هی! خستم↻ ؛ به یه قربانی* نیاز دارم ^_^☠    ♡ARMY♡♬   فوتبالی ام ღ☆☆love love your self ـ٨ـﮩـ۸ღــﮩـ۸ـ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

🖕

بخورش

من قبلا فکر می کردم زندگیم یه تراژدیه⦳، اما حالا می فهمم که همش یه کُمِدی بوده彡 :) هی! خستم↻ ؛ به یه قربانی* نیاز دارم ^_^☠    ♡ARMY♡♬   فوتبالی ام ღ☆☆love love your self ـ٨ـﮩـ۸ღــﮩـ۸ـ
2731
واسه توعه

نه دیگ غداتو رو نمی خوام 

این حجم از روشنفکری رو از کجا آوردی که به ما میگه مغز پوسیده ؟ 😂 فاز برداشتید که نگو 😂

اصلا منو فاز برداشته ولی نکنه فکر کردی تو خیلی روشنفکری   تو حتی نمی تونی منظور عمیقمو از رو  پیامم برداشت کنی بعد اسم مارو گذاشتی بچه اسم خودتو گذاشتی بزرگسال (مغز پوسیده)    

اصلا منو فاز برداشته ولی نکنه فکر کردی تو خیلی روشنفکری   تو حتی نمی تونی منظور عمیقمو از رو &n ...

ساکت شو ریپ نزن حوصلتو ندارم 

ما باور کرده ایم که خداوند ما را از بالا میبیند. اما او در واقع از درون مینگرد ❤️...
2738
ولش کن بابا این بدبخت نمراتشو ببینی خندت میگیره .  حدتو خودتو برای ادمای نفهم پایین نیار

مهم نی 😂🗿

یه مشت تاکسیک ک این حرفارو ندارع:/

بعضی وقتا باید با ادبانه گفت کم اوردم  اما خب اینم قبول می کنم

بحث کم آوردن نیست 

حوصله کل کل کردن با آدمایی مثل تو رو ندارم 

فکر میکنن خودشون خوبن و بقیه چیزی نمیدونن 

ما باور کرده ایم که خداوند ما را از بالا میبیند. اما او در واقع از درون مینگرد ❤️...
پروفایلت »»»»

اصن با روانم بازی میکنع 🖖

این عکسو خیلی دوست دارم ^_^

2706