2733
2739
عنوان

برای روز معلم چقدر دادین ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3065 بازدید | 170 پست
خب شدن نماینده ها

خدا لعنتشون کنه

دوستم داشت دلداریم میداد عیب نداره امسال میگذره 

گفتم هرسال ازین چایی شیرینا هست خاطرت جمع

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مدرسه ما برای خدمت کار میگفتن اجبار نیست پول بدین بعد معاون مون وایساده بود دم در ورودی هر صبح هرکی ...

برا ما هم گفتن دولت عیدی نمیده شما بدین 😑😑😑😑من که ندادم 

همش در حال چاپیدنن تازه دولتیه خیر سرشون 

ناراحتید؟ غمگینید؟ احساس دلتنگی می کنید؟
من فقط به اندازه یک دعا با شما فاصله دارم. با من حرف بزنید.
-خدا
اخه پسرم پول رو قبول نداره میگه میخوام کادو بدم که هر وقت دیدش یادم بیفته بین این بلوز  یا یه ...

ب نظر من هدیه خوبیه دستت درد نکنه و واقعا برا معلم ها ک وقت خرید ندارن گزینه ی خوبیه بعدم دندون اسب پیش کشی روک نمبشمارن 

کاربری دست هشتاد میلیون نفر ب جز شما                             
2731
نتیجه خودشیرینی نماینده ها و چشم و همچشمی با بقیه کلاسها

افرین دقیقا مدیر به نماینده ها گفته نفری ۲۵۰ بگیرید 

حساب کنید ۱۲۰۰ تا شاگرد داره دوشیفت !!!! 

برای روز معلم 

نماینده ها هم خودشونو پاره کردن من که ۱۵۰ دادم 

-خدا
ب نظر من هدیه خوبیه دستت درد نکنه و واقعا برا معلم ها ک وقت خرید ندارن گزینه ی خوبیه بعدم دندون اسب ...

فداتشم گلم

آخه میخوام چیزی باشه که واقعا به دردش بخوره یه سرویس کارد چنگال هم عید گرفتم که گذاشتم اگه خواستم کادویی به کسی بدم

بنظرت اون چطوره؟

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
مدرسه ما برای خدمت کار میگفتن اجبار نیست پول بدین بعد معاون مون وایساده بود دم در ورودی هر صبح هرکی ...

برای ما هم هی میگفتن اجبار نیست ،بعد یکی از مادرها اومد تو گروه گفت خواهی نشوی رسوا همرنگ جماعت شو،خدایی خیلی بیشعور بود

2738
برا ما هم گفتن دولت عیدی نمیده شما بدین 😑😑😑😑من که ندادم  همش در حال چاپیدنن تازه دولتیه خی ...

دولت عیدی میده هر سال ب معلما،،،بهتره زیر بار نرید پارسال زور کردن من ندادن و جدا هدیه دادم ولی امسال گفتن هر کی هر چقدر دوست داشت چون اخبار نبود پول دادم تا روی هم کارت هدیه بگیرن

دولتی

هرچی تو گروه گفتن اهمیت ندادم

خودم دخترم را می برم برای معلمش خرید کنه خودش کادو بپیچه ببره براش.

همینو دخترم به دختر خواهرشوهرم گفته بود دختر خواهرشوهرم گفته بود زن بابات دوست نداره که پول نداده مدرسه،اگه دختر واقعیش بودی پول میداد...در صورتی که اینجوری نیس

اولین بار که از سر در دانشکده پزشکی وارد شدم😍اولین بار که وارد بیمارستان شدم😍اولین بار که با بیمارا صحبت کردم😍تمام خستگی کنکورم فراموش شد...هنوزم وقتی تو بیمارستانم،احساس خوبی دارم...قشنگه که آرزوهات را زندگی کنی😍تلاش کنید کنکوریاا...به آرزو رسیدن ارزشش را داره🌸🌸🌸امضاهای شمام خود به خود پاک میشن؟
خدا لعنتشون کنه دوستم داشت دلداریم میداد عیب نداره امسال میگذره  گفتم هرسال ازین چایی شیرینا ...

اره بابا هر سال بدتر میشه تنها راهش اینه جلوشون وایسید تو این اوضاع این مراسم ها هم شده مصیبت 

برای ما هم هی میگفتن اجبار نیست ،بعد یکی از مادرها اومد تو گروه گفت خواهی نشوی رسوا همرنگ جماعت شو،خ ...

اصلا اهمیت نده یه گوش در باشه بیشتر بسوزن 

-خدا
2706