2737
2739
عنوان

برای روز معلم چقدر دادین ؟

3065 بازدید | 170 پست

مدرسه دولتی یا غیر انتفاعی؟ 

ناراحتید؟ غمگینید؟ احساس دلتنگی می کنید؟
من فقط به اندازه یک دعا با شما فاصله دارم. با من حرف بزنید.
-خدا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه بلوز بهاره بلند دارم که خیلی قشنگه صورتی ملیح ۶۰۰خریدم شک دارم میترسم بدم خوشش نیاد

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
2731
یه بلوز بهاره بلند دارم که خیلی قشنگه صورتی ملیح ۶۰۰خریدم شک دارم میترسم بدم خوشش نیاد

پول بده بهتره جمع میکنه هر چی بخواد میخره 

-خدا

مامانم لباس هدیه میگیره از شاگرداش جمع میکنه با لباس هایی که نمیخوایم میده خیریه افراد نیازمند 

2740
یه تومن غیر انتفاعی ،الانم میگند ۴۰۰ بدید برای خدمتکار و ناظم که من زیر بار نرفتم

چه خبره واقعا تو غیر انتفاعیا 😑

-خدا
پول بده بهتره جمع میکنه هر چی بخواد میخره 

اخه پسرم پول رو قبول نداره میگه میخوام کادو بدم که هر وقت دیدش یادم بیفته

بین این بلوز 

یا یه ماگ در کنارش هم پول

شک دارم

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
اخه پسرم پول رو قبول نداره میگه میخوام کادو بدم که هر وقت دیدش یادم بیفته بین این بلوز  یا یه ...

پارسیان بگیر بگو طلا هست با یه دسته گل 

-خدا
خب بهتر نبود همون ۶۰۰ تومن رو یه سکه پارسیانی چیزی میگرفتین؟

از شما یادم رفت بپرسم

شرمنده با عقل خودم اینو خریدم🤗

یه تومن غیر انتفاعی ،الانم میگند ۴۰۰ بدید برای خدمتکار و ناظم که من زیر بار نرفتم

وا،،،هر سال بدتر از پارسال چه خبره

کاربری دست هشتاد میلیون نفر ب جز شما                             

مدرسه ما برای خدمت کار میگفتن اجبار نیست پول بدین بعد معاون مون وایساده بود دم در ورودی هر صبح هرکی میومد داخل می‌گفت کو پولت؟ 

برو زودی پول بده😂

2706