2737
2734
عنوان

میگم زندگی پولدار ها با ما خیلی فرق داره نه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2981 بازدید | 154 پست
حرص نخور حالا😂 نظرت در مورد سامسونگ چیه😂

حرص نمی خورم کلفتمون بردش😂

مریم هستم اما  بهم می گن گل مریم  یه خانم حسابدار     یه تیر ماهی خاص که دلش خواهر می خواد🤞🏻 کارشناسی ارشد حساب داری دانشگاه تهران       مریما خیلی چیزا رو میفهمن و از خیلی چیزا زود سر در میارن اما به روی خودشون نمیارن چون قلب بزرگی دارن که نادیده میگیره. اگه بدی در حق مریمی کردی و اون جوابت رو نداد فکر نکن که ازت کم آورده یا نتونسته جوابتو بده، اون ازش گذشته چون آرامش که در وجودش داره خیلی بیشتر از کینه و نفرت هست😇

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پولدارا رنگ رژ لبشون با شالشون هارمونی خاصی داره

لعنتیااااا

در برابر بی‌مهری آدم‌ها هیچ نمی‌گویم. سکوت و سکوت و سکوت. انگار که لال شده باشم؛ شاید هم کور و کر. دیگر نه انرژی توضیح دادن دارم و نه حتی حوصله‌اش را. می‌دانی؟ دیر دریافتم که مسئول طرز فکر آدم‌ها نیستم. بگذار هر که هرچه خواست بگوید! چه اهمیتی دارد؟ من در لاک خود راحت‌ترم. آن‌جا می‌شود آرام و بی‌دغدغه زندگی کرد!فروغ فرخزاد
ولی ی چیز بگم پولدارها هم عاشق جایی هستن ک آف میزارن 😄 ی فامیل داریم تازه از کیش با همسرش برگشته ب ...

اتفاق خوبی پولداری به همینه نمیدونی این سبک از زندگی چقدر لذت بخشه 😍😍😂😂

زندگی کسی رو با کارهامون نابود نکنیم شاید سر خودمون اومد
2731
ضمنامی خوای تا صدتاگدا گوله ایفون به دست نشونت بدم غذا نمی خورن ایفون می خرن

گوشیت هنگ میکنه چشماتم ضعیفه عمل نمیکنی پولداری؟؟؟

فقط 30 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برا تشکیل قلب نی نیم و سالم بودنش یه صلوات بفرستید؟ خدایا من به تو ایمان دارم شکرت به خاطر همه چی❤️🥰❤️ خدایا خودت به همه کمک کن حاجتای قلبارو بده❤️❤️ عزیز دل مامان امروز تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳قلبتو دیدم تاپ تاپ می‌زد خداااایا شکرت شکرت شکرت
سریال هفت سراژدها رو دیدن بخاطراون میگن    

ها بگو پس 

گیر کردیما😄😄😄😄

یک روز بر گونه این مملکت یک بوسه وبالای سرش یک یادداشت می گذارم و می روم:"آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."
سریال هفت سراژدها رو دیدن بخاطراون میگن    

اینم از بدآموزی صداوسیمای میلی...

در برابر بی‌مهری آدم‌ها هیچ نمی‌گویم. سکوت و سکوت و سکوت. انگار که لال شده باشم؛ شاید هم کور و کر. دیگر نه انرژی توضیح دادن دارم و نه حتی حوصله‌اش را. می‌دانی؟ دیر دریافتم که مسئول طرز فکر آدم‌ها نیستم. بگذار هر که هرچه خواست بگوید! چه اهمیتی دارد؟ من در لاک خود راحت‌ترم. آن‌جا می‌شود آرام و بی‌دغدغه زندگی کرد!فروغ فرخزاد
من آدم پولدار تو زندگیم بوده  یه دوست خیلی خوب و یکی از اقوام نزدیک  ولی هیچ کدومشون حس ...

چرا دارن فیلم بازی میکنن 😂😂😂

زندگی کسی رو با کارهامون نابود نکنیم شاید سر خودمون اومد
2738
گوشیت هنگ میکنه چشماتم ضعیفه عمل نمیکنی پولداری؟؟؟

چشام چون قرنیم نازکه دکتر گفت نمیشه عمل کرد گوشیمم عوض کردم بعدشم دنبال ثابت کردن نیستم بسلامت 

مریم هستم اما  بهم می گن گل مریم  یه خانم حسابدار     یه تیر ماهی خاص که دلش خواهر می خواد🤞🏻 کارشناسی ارشد حساب داری دانشگاه تهران       مریما خیلی چیزا رو میفهمن و از خیلی چیزا زود سر در میارن اما به روی خودشون نمیارن چون قلب بزرگی دارن که نادیده میگیره. اگه بدی در حق مریمی کردی و اون جوابت رو نداد فکر نکن که ازت کم آورده یا نتونسته جوابتو بده، اون ازش گذشته چون آرامش که در وجودش داره خیلی بیشتر از کینه و نفرت هست😇
اینم از وضعیت ما مردم عادی😅

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

فقط 30 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برا تشکیل قلب نی نیم و سالم بودنش یه صلوات بفرستید؟ خدایا من به تو ایمان دارم شکرت به خاطر همه چی❤️🥰❤️ خدایا خودت به همه کمک کن حاجتای قلبارو بده❤️❤️ عزیز دل مامان امروز تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳قلبتو دیدم تاپ تاپ می‌زد خداااایا شکرت شکرت شکرت
2706