2733
2739
عنوان

خاطره واقعی که باعث مشکلات عمیق روحی ام شد . هر جا هست خدا لعنتش کنه.

| مشاهده متن کامل بحث + 196 بازدید | 18 پست
چه باید کرد 

درمان طرحواره درمانی بهترین راهه

به تاریخ عضویتم نگاه نکنید بنده از قدیمیای سایتم 😎 دیگه نام کاربری به ذهنم نرسید به شخصیت موردعلاقم تو هری پاتر پناه بردم 😂 قبول دارم پروفایل و نام کاربریم اصلا خانمانه نیست ولی به بزرگی خودتون ببخشید😂💕👻
احساس رضایت میکنم وقتی اذیت کنم

خب این نشانه ی اینه که آسیب شما عمیق بوده و برای جبران اون احساس بد رو میارید به اذیت نزدیکان تا اون حس بد رو کمرنگ کنید احتمالا. این واکنش طبیعی مغز شماس. تا زمانی که زخم اصلی خوب نشه همیشه این مدل رفتاری ادامه خواهد داشت. وجود این رفتارها تقصیر شما نیست و اینو من درک میکنم، اما ادامه ی این شرایط با توجه به اینکه خودتونم متوجه شدید ، تقصیر شماست جسارتا. باید اقدام کنید و سلامت مجدد رو به دست بیارید. دنیا شیرینتر میشه براتون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نزدیکان رو اذیت نمیکنم در واقع هیچکس را اذیت نمیکنم و نکردم اما از دیدن رنج جسمی مردها و شدید ترین ج ...

مرد در زندگی فرد بسیار مستقل و موفقی هستم شغلم را نمی‌گویم اما به ده ها موفقیت کشوری دست یافتم هیچکس نمی‌داند من چنین افکاری دارم معلوم نیست اصلا . من در نظر دیگران متعادل ترین و نرمال ترین و موفق ترین و نمونه ترین فردم الگو هستم . از لحاظ اعتماد به نفس پشتکار مهربانی کمک به همنوع کنترل خشم و.... اما کسی نمی‌داند که ..

کلثوم اکبری هستومه ساکن ساری . مه جنون دست دادومه مه دست نیه . سیزده تا بیه چهارده تا بیه پونزده تا بین ندونمبه. ندونمبه یه ماه کشیه بیست روز کشیه دو ماه کشیه یکسال کشیه ندونمبه.قرص دادومههه قرص قننند ....با حوله ...
نزدیکان رو اذیت نمیکنم در واقع هیچکس را اذیت نمیکنم و نکردم اما از دیدن رنج جسمی مردها و شدید ترین ج ...

خب پس من اینجا رو ترک میکنم تا کتک نخوردم✌✌😂

متوجه شدم. امیدوارم به حالت اولیه برگردید کاملا🌹

2731