2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حمله عصبی هم داری یعنی؟؟ خوب میشی توهم میتونی مثل بقیه باشی حتما پیگیرش شو روانشناس خووب خواستی من ...

حمله عصبی که نه ولی تمایل شدیدی به خواب دارم اگه ولم کنن شاید ۱۵ ساعت در روز بخوابم

دوست دارم برم ولی خوب دانشجوعم گذاشتم هر وقت رفتم سرکار برم باید تحمل کنم تا اون موقع 

2728
اره دارم

پس شماهم متاسفانه این اختلالو داری

چن سالته؟

بهتر از هرکسی با این مشکل آشنام تو هم هرزمان کع نیاز داشتی با کسی دردودل کنی یا حرف بزنی من هستم . کمکی ازم بربیاد خوشحال میشم ❤

Blood moon by the pond🩸🖤
سخته خیلی سخته ولی نشد نداره  بهت گفت مشکلت چیه؟ همه روانشناسا اوکی نیستن باید یه خوبشو پیدا ...

روانشناس خوب میخواد کار یه روز و یه ساعت نیس باید یکی باشه هر لحظه در دسترس باشه تا شاید بعد یه سال خوب بشه

2738
حمله عصبی که نه ولی تمایل شدیدی به خواب دارم اگه ولم کنن شاید ۱۵ ساعت در روز بخوابم دوست دارم برم و ...

فرصتشو نداری؟ 

میترسم بدتر بشه .در اسرع وقت پیگیرش شو پس

Blood moon by the pond🩸🖤
فرصتشو نداری؟  میترسم بدتر بشه .در اسرع وقت پیگیرش شو پس

نه پولشو نه فرصتشو جفتش 

خیلی بده وضعم شبا تا صبح زار میزنم 

ولی صبح پا میشم مثل یه آدم لال میرم کلاس برمی‌گردم انگار نه انگار وجود دارم

نه پولشو نه فرصتشو جفتش  خیلی بده وضعم شبا تا صبح زار میزنم  ولی صبح پا میشم مثل یه آدم ...

اگه زودتر تشخیص داده میشد شاید تااین حد نمیرسید

میفهمم چی میگی انگار که کسی حضورتو حس نمیکنه دوس داری کلا نری ولی بازم میترسی سرزنش بشی 

Blood moon by the pond🩸🖤
2706