2737
2734
عنوان

بلایی که با ف.ال سر زندگیم اومد…میترسی نیاا

| مشاهده متن کامل بحث + 8393 بازدید | 237 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما اطلاعات خیلی بالایی دارید 💓

لطف دارید عزیزم  در حال یادگیری هستم❤️

علامه طباطبایی : ابد در پیش داریم،،،،،برای زندگی دیگران فرشته باشیم😇 نه شیطان😈 ، در پس هر مشورت و نظر ما پشت گوشی ها و در فضای مجازی یک انسان سرشار از احساس نشسته و یک زندگی واقعی داره که با یک جمله یا حتی یک کلمه ما ممکنه تصمیم مهمی بگیره ، سبب از هم پاشیده شدن یک زندگی 💣، از بین رفتن عشق یک زوج 💔، ساختن روزهای تلخ بچه های یک خانواده آسیب دیده 😭 نباشیم.ما نظری میدیم و رد میشیم و به زندگی خودمون میپردازیم یک انسان میمونه و تجزیه و تحلیل حرفهای ما....اشک ها ، شب بیداری ها و تصمیمات مهم.خداوندا مرا آن ده که آن به💫 
2728

عزیزم 

اسم من هلیاست 

اگه قابل دونستی واسه منم دعا کنی سر نماز شبات ، خیلی لطف میکنی مهربونم 

منم بعضی شبا نماز شب و بعضی ۵ شنبه ها نماز حضرت صادق میخونم 

توهم دوست داشتی اسمتو بگو برات دعا کنم عزیزم  

چه اتفاقی؟ 

خوب خود ویروس که به دستور ابلیس و توسط فراماسونها ساخته شد.واکسن ، الکل و ...اینها استفاده شون بشر رو مستعد مشکلات متافیزیکی کرد.بیشتر نمیشه توضیح داد.اون حجم از مرگ و میر یک مبارزه حق و باطل بود.گردن فرازی شیطان در برابر خدا..مفصله و چون تعداد بالای مخاطب هست و عقاید متفاوت نمیشه زیاد بازش کرد

علامه طباطبایی : ابد در پیش داریم،،،،،برای زندگی دیگران فرشته باشیم😇 نه شیطان😈 ، در پس هر مشورت و نظر ما پشت گوشی ها و در فضای مجازی یک انسان سرشار از احساس نشسته و یک زندگی واقعی داره که با یک جمله یا حتی یک کلمه ما ممکنه تصمیم مهمی بگیره ، سبب از هم پاشیده شدن یک زندگی 💣، از بین رفتن عشق یک زوج 💔، ساختن روزهای تلخ بچه های یک خانواده آسیب دیده 😭 نباشیم.ما نظری میدیم و رد میشیم و به زندگی خودمون میپردازیم یک انسان میمونه و تجزیه و تحلیل حرفهای ما....اشک ها ، شب بیداری ها و تصمیمات مهم.خداوندا مرا آن ده که آن به💫 
2740
الهی بهترین ها سر راهتون قرار بگیره

همچنین عزیزم💝

عزیزم  اسم من هلیاست  اگه قابل دونستی واسه منم دعا کنی سر نماز شبات ، خیلی لطف میکنی مهر ...

برای منم دعا میکنید ؟ 

مشکلم شوهرمه اخلاقش خیلی تند و خیلی بداخلاقه 

خانواده هاشون به وئژه مادرش دایم برامون دعا مینویسه 

از من خوشش نمیاد بلکم ازم متنفره 

من عمرمو گذاشتم جوانیم رفته دوتا بچه دارم 

دعا کن شوهرم سر عقل بیاد منو بخواد خونه بخریم مستقل بشیم اسم.م مهسا هستش 💔❤️

بگو برا منم دعا کنن 

سالهاست توو ماورا هستم ف.ال هم میگیرم البته نه مثل شما و موجودات ابعاد دیگه هم میبینم ولی نزدیکم نمیشن ..بستگی به ظرفیت روحی و فرکانست داره 

کاش میشد از آنهایی که دنیا را ترک کرده اند سوال کرد آیا اندوه پایان گرفت؟                      
لطف دارید عزیزم  در حال یادگیری هستم❤️

من فقط یه وقتایی میام یه تاپیک میزنم ببینم کسی بهش الهام میشه من امسال به چیزی که میخوام میرسم یا نه که همه میگن اره چند نفر جزئی گفتن نه ولی من نمیفهمم چرا انقدر ته دلم قرصه!حتی با نه گفتنم انگار تاثیری روم نداره نمیفهمم برای خواستم سرو خنثی شدم یا انقدر مطمینم میرسم که ته دلم قرصه!

2706