2737
2739
عنوان

بلایی که با ف.ال سر زندگیم اومد…میترسی نیاا

| مشاهده متن کامل بحث + 8415 بازدید | 237 پست
نه ربطی نداره.به طور کلی مدیوم ها بیشتر می بینن و کسانیکه تحت شرایط خاصی پاشون به این فضا باز شده.خو ...

متوجه نشدم گناه کنی چشمت باز میشه 

من شنیده بودم پاک و بی گناه باشی چشمت بازم میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم همین بلا سرم اومده اما خیلی خیلی ترسناکتر کخ تعریف کردنش مفصله اونم یکی که موکل داشت برام فا ل گرفت نگم برات که روزگارمون سیاه شد هنوزم اثارش هس نرفته توروخدا نرین سمت فا ل ازاینده همشون دروغ میگن همشون

↝𝒔𝒉𝒆 𝒒𝒊𝒓𝒍 𝒕𝒉𝒆 𝒃𝒆 𝒐𝒘𝒏 𝒅𝒓𝒆𝒂𝒏𝒎 𝒅𝒆𝒓 𝒓𝒂𝒍𝒕𝒊 𝒄𝒉𝒂𝒏𝒒𝒆.↜🧚🏻‍♀⃟🌸 ⊰↫اون دخ‍‌ت‍‌ری ب‍‌اش ک‍‌ه خ‍‌ودش روی‍‌ا ه‍‌اش‍‌و 🌥🍓↬⊱ ≼🖇🍒↭ب‍‌ه واق‍‌ع‍‌ی‍‌ت ت‍‌ب‍‌دی‍‌ل م‍‌ی‍‌ک‍‌ن‍‌ه↭🌻️پرنسس۷۱سابق آرزوها و خواسته هامو رها کردم ❤️
منم که بها ندادم 

افرین دقیقا همین درسته.با قوت به مسیرت ادامه بده مشخصه که ظرفیت خوبی داری و ان شا الله اگر نیت و هدفت قرب الی الله باشه درهایی از ملکوت به روت باز خواهد شد

علامه طباطبایی : ابد در پیش داریم،،،،،برای زندگی دیگران فرشته باشیم😇 نه شیطان😈 ، در پس هر مشورت و نظر ما پشت گوشی ها و در فضای مجازی یک انسان سرشار از احساس نشسته و یک زندگی واقعی داره که با یک جمله یا حتی یک کلمه ما ممکنه تصمیم مهمی بگیره ، سبب از هم پاشیده شدن یک زندگی 💣، از بین رفتن عشق یک زوج 💔، ساختن روزهای تلخ بچه های یک خانواده آسیب دیده 😭 نباشیم.ما نظری میدیم و رد میشیم و به زندگی خودمون میپردازیم یک انسان میمونه و تجزیه و تحلیل حرفهای ما....اشک ها ، شب بیداری ها و تصمیمات مهم.خداوندا مرا آن ده که آن به💫 
2742
منم همین بلا سرم اومده اما خیلی خیلی ترسناکتر کخ تعریف کردنش مفصله اونم یکی که موکل داشت برام فا ل گ ...

من میخواستم یه طلسم مهر و محبت بگیرم بنظرت کار بدیه

حالا که امضای منو خواندی برام یه صلوات بفرست مهربون😊
متوجه نشدم گناه کنی چشمت باز میشه  من شنیده بودم پاک و بی گناه باشی چشمت بازم میشه

باه در هر دو حالت ،این هست که میگیم مدیوم ها در معرض این اتفاق هستن.در جامعه فعلی جهانی گناه بیشترین عامل هست.دریچه های اونها به عالم ما رو عجیب باز کرده.جن به سمت مادی شدن رفته و خیلی قدرت پیدا کردن

علامه طباطبایی : ابد در پیش داریم،،،،،برای زندگی دیگران فرشته باشیم😇 نه شیطان😈 ، در پس هر مشورت و نظر ما پشت گوشی ها و در فضای مجازی یک انسان سرشار از احساس نشسته و یک زندگی واقعی داره که با یک جمله یا حتی یک کلمه ما ممکنه تصمیم مهمی بگیره ، سبب از هم پاشیده شدن یک زندگی 💣، از بین رفتن عشق یک زوج 💔، ساختن روزهای تلخ بچه های یک خانواده آسیب دیده 😭 نباشیم.ما نظری میدیم و رد میشیم و به زندگی خودمون میپردازیم یک انسان میمونه و تجزیه و تحلیل حرفهای ما....اشک ها ، شب بیداری ها و تصمیمات مهم.خداوندا مرا آن ده که آن به💫 
من میخواستم یه طلسم مهر و محبت بگیرم بنظرت کار بدیه

بله خیلی بده خواهشا نکن بعدازونم بازرفتم پیش دعانویس که باز بدتر شدیم هممون انداختم دور بهترشدیم ولی بازم زندگیمون سنگینه اینا بعدش سنگینی میاره

↝𝒔𝒉𝒆 𝒒𝒊𝒓𝒍 𝒕𝒉𝒆 𝒃𝒆 𝒐𝒘𝒏 𝒅𝒓𝒆𝒂𝒏𝒎 𝒅𝒆𝒓 𝒓𝒂𝒍𝒕𝒊 𝒄𝒉𝒂𝒏𝒒𝒆.↜🧚🏻‍♀⃟🌸 ⊰↫اون دخ‍‌ت‍‌ری ب‍‌اش ک‍‌ه خ‍‌ودش روی‍‌ا ه‍‌اش‍‌و 🌥🍓↬⊱ ≼🖇🍒↭ب‍‌ه واق‍‌ع‍‌ی‍‌ت ت‍‌ب‍‌دی‍‌ل م‍‌ی‍‌ک‍‌ن‍‌ه↭🌻️پرنسس۷۱سابق آرزوها و خواسته هامو رها کردم ❤️
چشم حتما بهش میگم 🦋ان شاء الله هرچی خیره سر راهتون قراربگیره و گره از مشکلاتتون باز بشه🦋

الهی آمین الهی خیر ببینید هم شما هم خواهرتون 

توروخدا تو دستت علامت بزن فراموش نکنی به خواهرت بگی

2740

سالی که کرونا اومد خیلی اتفاقات بد ماورایی در دنیا افتاد

باه در هر دو حالت ،این هست که میگیم مدیوم ها در معرض این اتفاق هستن.در جامعه فعلی جهانی گناه بیشترین ...

من یه نفر میشناختم 

قدرت عجیب غریبی داشت 

حالت ذهن خوانی بود پیشگویی بود 

ولی هر چی میگفت درست اما باید گناه میکرد تا قدرت میگرفت 

من یه نفر میشناختم  قدرت عجیب غریبی داشت  حالت ذهن خوانی بود پیشگویی بود  ولی هر چ ...

بله متاسفانه در هر دو طیف هست.خود ریاضت کشیدن این قدرت ها رو میده.مهم اینه ریاضت شرعی باشه یا غیر شرعی.مرتاض بودایی و هندی هم قدرت هایی داره اما حرام

حتی خود موش هم عجیبه،برای خیلی از واکسن ها وداروها بیشتر روی موش آزمایش انجام میدادند چون ساختار بدن ...

موش مرده یا زنده؟

پس چیکار کنم  خسته شدم از دستش بدبختی خیلی دوستش دارم و اینکه بچه هم دارم  گفتم این کارو ...

شنیدم هزاربار ذکر یاودو برامحبت خوبه فقط نرو دنبال طلسم خواهشا

2706