2737
2739

من بایه دوستم که خیلی باهم صمیمی هستیم وکلاهمه جاباهم میریم ومیاییم شوخی میکردیم.

همیشه خداموقع شوخی به من میگه که خنگی وعقل نداری وفلان امامن هیچ ناراحت نمیشم بعددیروزم همینجوری شوخی میکردیم.

نمیدونم بحث چی پیش اومدحرف میزدیم بهش فتم سیاه سوخته😐😅

دیگه گفت من ازاین حرف بدم میادوازدیروزباهام سرسنگینه حرف نمیزنه منم حرف نزدم باهاش دیگه.سرکارباهمیم وفقط درحدکارحرف زدیم تموم.

من بدون منظوروازسرشوخی گفتم وگرنه دوستم خوشگله قدبلندموهاش بلندوخوش هیکل نمیدونم چیشدخودشوگرفته منم محل ندادم.

😒😒

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اگر واقعا پوستش تیرس بخاطر همین ناراحت شده شایدم خودش عک میکنه پوست سبزه عیبشه ک بهش برخورده باهاش حرف بزن بگو تو این همه حرف ب من میزنی ناراحت نمیشم حالا ک من چیزی گفتم و شوخی کردم تو ناراجت شدی ؟

سیاه سوخته قشنگ نیست من کسایی ک درمورد ظاهرم شوخی کردنو هیچوقت از ذهنم نمیره

جالب اینه سیاهم نیس اخه😐

بعدخودشم ازاین شوخیامسکنه.

دیروزداشتیم حرف میزدیم میخندیدیم تااینوگفتم کلاساکت شدگفت حرف کسی مهم نیس برام.

امروزکلاحرف نزدم باهاش 

الانم کارم تعطیل شداومدم توپارکم تنهایی وبه اونم نگفتم بیادباهام😅😂

2740
اگر واقعا پوستش تیرس بخاطر همین ناراحت شده شایدم خودش عک میکنه پوست سبزه عیبشه ک بهش برخورده باهاش ح ...

خیلی اشغاله 

من چقدازش تعریف میکنم درحالی که اون هیچوقت اینکارونمیکنه.

بعدحالااینجوری گرفته خودشومنم برام مهم نیس دیگه

جالب اینه سیاهم نیس اخه😐 بعدخودشم ازاین شوخیامسکنه. دیروزداشتیم حرف میزدیم میخندیدیم تااینوگفتم ک ...

منم با یکی دوست بودم هر چی از دهنش در میومد بهم میگفت و اخرش هم میگفت من ادم رکیم ولی اگر کوچک ترین حرف بهش میزدی قهر میکرد

ازوناس که خودش هرچی میخواد میگه ولی کسی نباید بگه بالا چشت ابروئه😄

منم بهش محل ندادم.

اون تنهاس من دلم کباب میشه براش تازه یسری درگیریای ذهنی داره من کنارشم بعداینجوری.

ازدوستم شانس نداشتم😂

منم با یکی دوست بودم هر چی از دهنش در میومد بهم میگفت و اخرش هم میگفت من ادم رکیم ولی اگر کوچک ترین ...

زنیکه لوس😐

اصلامحلش ندادم.

باهم کارمیکنیم ازصبح رفتم اونم ساکت بودمنم ساکت بودم وبقط یسری جاهاسوال پرسیدیم راجعبه کاروجواب دادیم همین.

2706