2737
2739
عنوان

طولانی ترین قهری که باهمسرتون کردین چقدربوده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 702 بازدید | 52 پست
مادرشوهرم از خداش بود بیارم  نمیزاشت بریم جای دیگه زندگی کنیم  میگفت اول باید اعتمادمو ج ...

چ سلیطه ای بوده مادرشوهرت، حالا خداروشکر مادرشوهرمن کاری ب این حرفانداره،  ازاین امروزیاس ولی خب وابسته پسرشه و خیلی مغروره فک میکنه کیه،  انگار برده میگیرن بعضیاشون،  توام خوب جوابشو دادی حقش بوده ایول

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چ سلیطه ای بوده مادرشوهرت، حالا خداروشکر مادرشوهرمن کاری ب این حرفانداره،  ازاین امروزیاس ولی خ ...

سلیطه کمه، ابلیس که، یه بی وجود بتمام معنا بود که پسرش که سه سال باهاش شب و روز کردم یذره قدر ندونست و مادر مکارشو گرفت و منو گذاشت کنار 

دعا میکنم بدتر از من گیرشون بیاد به گ و ه خوردن بیفتن با من چها که نکردن، دوتا دختر داره، دنیا گرده میاد سراغ اوناهم 

2742
سلیطه کمه، ابلیس که، یه بی وجود بتمام معنا بود که پسرش که سه سال باهاش شب و روز کردم یذره قدر ندونست ...

ایشالا،  واقعا رنگ خوشی نبینن این ادما که زندگی ادمو زهرمیکنن، بخدا همینن مردا، اینم تودعوا همیشه طرف ننشومیگیره، بخدا بعضی وقتا میگم پیش خودم کاش بایکی ک مادرنداشت ازدواج میکردم😑

2740