2737
2734

از بس همه رل نامزد دارن خدا شاهده دختره سه تا رو  هم میچرخونه 

من یه دختر ساده مثبت اون بین گیر افتادم 

اخه لعنتی منم دلم میخواد چرا اینکار رو جلو من میکنیددددددد🙂 

کارم از مستقل شدن ،تلاش ،دعا ،چله خیلی وقته دور شده الان فقط منتظر یه مرد پولدار خوشتیپ قدبلندخوشگلم که ننه باباش امریکان خودش دندان پزشکه ۲۸سالشه دوسه تا کارخونه ، یه شرکت مهندسی هم داره 😂🤣

رفیق ناباب

داری رد میشی یه نگاه به امضام کن . نگاه کردی؟ جون من؟ چه بچه خوب و حرف گوش کنی هستی    حالا که انقدر خوبی یه صلوات بفرست . فرستادی؟    بابا تو دیگه کی هستی خیلی دمت گرمه . حالا میشه یه سلامم به امام زمانمون (عج) قربونش برم بکنی و لبخند بزنی؟ مطمئنم خیلی خوشحال میشه یادش کنی    دیگه خیلی مشتی شدی بام رفیق شدی یه کار دیگه هم بکن. سخته ولی تو اینهمه برای من ارزش قائل شدی امضامو خوندی ! لطفا سعی کن برای خوشحالی امام زمان (عج) یه قدم هرچند کوچیک تو زندگیت برداری    تو برای منه غریبه اینهمه ارزش قائل شدی پس برای کسی که دائم برات دعا میکنه هم یکم مرام بیشتری بذار آقا غریبه فدای چشمات بشم

واقعا متاسفم .استون

انقد شوهر شوهر کردین ارزش زنا را هم اوردین پایین

میشه واسه رسیدن به خواستم و خوشبختی خودم و خانوادم یه صلوات بفرستی مهربون؟💙🐾برای سلامتی خودم و خانوادم چطور؟❤️🥰....^م‍‌ن‍‌ ح‍‌س‍‌اب‍‌م‍‌ ز ه‍‌م‍‌ه‍‌ م‍‌ر‌د‍‌م‍‌ ای‍‌ن‍‌ ش‍‌ه‍‌ر‍‌ ج‍‌داس‍‌ت‍‌ م‍ن‍‌ ام‍‌ی‍‌د‍‌م‍‌ ب‍‌ #خ‍‌دا ب‍‌ع‍‌د‌‌ #‍‌‌خ‍‌دا ه‍‌م‍‌ ب‍‌ #خ‍‌داس‍‌ت‍‌^....💜☔کاربر ۱۴۰۰ هستم...بابغته آ🕸️🐩هشت زبانه‌م✌🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من موقعی که خوابگاه بودم دقیقا حس تو‌ رو داشتم 

حالم خیلی بده بین یه مشت ادم بد گیر افتادم اصلا دلم نمی خواد خوابگاه برم

کارم از مستقل شدن ،تلاش ،دعا ،چله خیلی وقته دور شده الان فقط منتظر یه مرد پولدار خوشتیپ قدبلندخوشگلم که ننه باباش امریکان خودش دندان پزشکه ۲۸سالشه دوسه تا کارخونه ، یه شرکت مهندسی هم داره 😂🤣
مگه زن ارزشم داره از بدوخلقت بی اررزش بود😞

حس ششمی؟

میشه بگی من کار گیرم میاد؟

2740
چه طوری سه تا باهم میچرخونه 🤔 من هم شوهر خودمو نمتونم بچرخونم 😳

یه شب کنار من بود اولی زنگ زد حرف زد بعد بعدی رو زنگ زد دومی میگفت چرا مشغولی میگفت داداشم بود داشتم حرف میزدم همین جور به ترتیب

همینا هستن که وجهه و ارزش ما دخترا رو پایین آوردن و باعث شدن پسرا بهمون به چشم سو استفاده گر و آهن و پول پرست نگاه کنن اگر عشق واقعی هم وسط باشه میگن از سر طمعه عشق کجا بود😑

همینا هستن که وجهه و ارزش ما دخترا رو پایین آوردن و باعث شدن پسرا بهمون به چشم سو استفاده گر و آهن و ...

تازه پسره رل هم اتاقیم بهش میگفت منظورش من بودم

کی اینا رو میگیره اخرش سنتی ازدواج میکنند باهم به تفاهم نمی رسند طلاق میگیرن

😳😳😳😳😳 خوب لو نمیره  من یه دروغ میگم همه میفهمن🤦🏻‍♀️

منم خدای بلد نیستم دروغ بگم

ولی خوابگاه خیلی بده خیلیییییی حالم بده اصلا دلم نمی خواد دانشگاه برم میخوام ولش کنم ولی خانواده نمیزارن

دعا کن واسم

منم خدای بلد نیستم دروغ بگم ولی خوابگاه خیلی بده خیلیییییی حالم بده اصلا دلم نمی خواد دانشگاه برم م ...

انشالله عزیزم هرچی زود تر تموم کنی 🥺

اونارو ولشون کن انشالله خدا یا مرد سالم جلو پات میزاره

2706